Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Ford (https://forum.4tuning.ro/121-masina-mea-ford.html)
-   -   prima mea masina escort RS200 (https://forum.4tuning.ro/121-masina-mea-ford/22215-prima-mea-masina-escort-rs200.html)

HOT 08-10-06 17:12

Re: prima mea masina escort RS200
 
Ca sa poti pune si tu o poza dute prima data la manage atachements,ii dai choose apoi upload de sus din calculatorul tau apoi submit replay dar astepri cateva secunde pana se uploadeaza pozele sa vedem si noi masina de 1600 euroi.Pretul foarte fain,sa o stapanesti sanatos.

Matzos89 02-01-07 20:17

Re: prima mea masina escort RS200
 
1600 din 96? ...hmm cu numere de alta tara valabile banuiesc...

Matzos89 02-01-07 20:22

Re: prima mea masina escort RS200
 
scuze nu am citi tot dp 1 pagina...:) oricum merita.taicamiu a avut un escort tot '96 da break si a dat 4000si ceva pe el... so stapanesti sanatos


All times are GMT +2. The time now is 23:29.

- Copyright 2026 4Tuning