Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   VERSUS AUTO (https://forum.4tuning.ro/55-versus-auto.html)
-   -   Dacia LOGAN vs BMW 520 din 79 (https://forum.4tuning.ro/55-versus-auto/2219-dacia-logan-vs-bmw-520-79-a.html)

kenZo 24-10-04 01:08

c00bra poti sa ne spui si noua ce motor ai tu pe masina ? cati cc si cati cai?

BIZ 24-10-04 03:10

scurt si la obiect: FELICITARI COBRA :!: :!: :!:

catalin rs4 24-10-04 08:13

respekt pt batranul bmw...no comment :D video asta..arata ca dacia tot acolo a ramasa..adica ca dacia ii dacie :D si ca va ramane pt totdeuna dacie :D

maryo 24-10-04 09:08

Felicitari lui Coobra pentru cursa!
Bravo :twisted: :twisted: :twisted:

haifisch 24-10-04 09:21

FELICITARI Cobra!!! :peace:

se stia ca o sa castigi :twisted:

MMihai 24-10-04 10:37

Felicitari tipului cu Logan pt curajul de a se da cu un BMW .. si mai are de lucru la masina aia insa e pe drumul cel bun :)

COObra 24-10-04 11:14

io am 2.000cmc/carburator si 120 de cai. si 1.300kg

GSi 24-10-04 12:14

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"MMihai\"
Felicitari tipului cu Logan pt curajul de a se da cu un BMW .. si mai are de lucru la masina aia insa e pe drumul cel bun :)

Culmea, Logan are in datele tehnice o acceleratie 0-100 mai buna cu 0.5s, asta neluand in calcul modificarile. Asta presupunand ca e vorba de motorul de 1.6 si nu cel de 1.4, care e cu 1s mai slab.

R-NOS15 24-10-04 17:41

bay.. acum o ora am mers sa imi cumpar cola :) .. si cand ma intorceam am vazut logan-ul... :shock: :shock: :shock:

este super!
singurul logan care mi-a placut
totul era superb... si jantele , si tinuta de drum... cat despre sunet... nu mai zic....

B|shOp-VR6 24-10-04 20:48

M-am intors si eu dupa o mica expeditie si aud numai lucruri frumoase.... bine Coobra.. :wink:

Bogdan_16v 24-10-04 21:53

Am mai spus-o si o zic din nou: motorul ala de 1.6 ar fi tras bine pe Logan daca n-ar fi avut parte de acea \"penibila\" cutie cu rapoarte extrem de lungi...poate sa o faca si de 150cp, daca ii lasa cutia asha, degeaba...
Oricum, felicitari C00bra! Ce fericit eram cand am vazut ca ii daduse cam 3 masini pana in 400m :lol:
PS: Apropo, C00bra, vazushi cum e cu plecarea din mers? :wink: Hai ca mai vb in alta parte... :)

Bestie 25-10-04 01:29

Da Mihai, despre acel logan este vorba, din pozele alea, dar am si eu o intrebare, de unde ai pozele, ca nici Andrei (proprietarul) nu le are!

MMihai 25-10-04 11:19

ei.. am si eu sursele mele :wink: :lol: :lol:

Bestie 25-10-04 16:11

Oricum nu la liniuta s-a pus problema cine face? Aceasta \"disputa\" a pornit de la faza cu vit. max a Loganului! Problema care pana la urma tot nu s-a elucidat! :roll:

Gabi 25-10-04 16:15

COObra is... COObra :wink: dar mi-a placut cum s-a tinut Golanu' dupa el :)


All times are GMT +2. The time now is 01:08.

- Copyright 2026 4Tuning