![]() |
c00bra poti sa ne spui si noua ce motor ai tu pe masina ? cati cc si cati cai?
|
scurt si la obiect: FELICITARI COBRA :!: :!: :!:
|
respekt pt batranul bmw...no comment :D video asta..arata ca dacia tot acolo a ramasa..adica ca dacia ii dacie :D si ca va ramane pt totdeuna dacie :D
|
Felicitari lui Coobra pentru cursa!
Bravo :twisted: :twisted: :twisted: |
FELICITARI Cobra!!! :peace:
se stia ca o sa castigi :twisted: |
Felicitari tipului cu Logan pt curajul de a se da cu un BMW .. si mai are de lucru la masina aia insa e pe drumul cel bun :)
|
io am 2.000cmc/carburator si 120 de cai. si 1.300kg
|
Re:
Quote:
|
bay.. acum o ora am mers sa imi cumpar cola :) .. si cand ma intorceam am vazut logan-ul... :shock: :shock: :shock:
este super! singurul logan care mi-a placut totul era superb... si jantele , si tinuta de drum... cat despre sunet... nu mai zic.... |
M-am intors si eu dupa o mica expeditie si aud numai lucruri frumoase.... bine Coobra.. :wink:
|
Am mai spus-o si o zic din nou: motorul ala de 1.6 ar fi tras bine pe Logan daca n-ar fi avut parte de acea \"penibila\" cutie cu rapoarte extrem de lungi...poate sa o faca si de 150cp, daca ii lasa cutia asha, degeaba...
Oricum, felicitari C00bra! Ce fericit eram cand am vazut ca ii daduse cam 3 masini pana in 400m :lol: PS: Apropo, C00bra, vazushi cum e cu plecarea din mers? :wink: Hai ca mai vb in alta parte... :) |
Da Mihai, despre acel logan este vorba, din pozele alea, dar am si eu o intrebare, de unde ai pozele, ca nici Andrei (proprietarul) nu le are!
|
ei.. am si eu sursele mele :wink: :lol: :lol:
|
Oricum nu la liniuta s-a pus problema cine face? Aceasta \"disputa\" a pornit de la faza cu vit. max a Loganului! Problema care pana la urma tot nu s-a elucidat! :roll:
|
COObra is... COObra :wink: dar mi-a placut cum s-a tinut Golanu' dupa el :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:08. |
- Copyright 2026 4Tuning