![]() |
Re: radio pe forum
Pro !
|
Re: radio pe forum
Pro !
|
Re: radio pe forum
Pro si eu!
|
Re: radio pe forum
Pro,dar degeaba votam
|
Re: radio pe forum
Pro. Pro
|
Re: radio pe forum
Pro, doar sa nu se difuzeze manele :shock:
|
Re: radio pe forum
totusi pana la briz-briz-uri de astea sa aranjeze motorul de cautare de la anunturi auto, de genul sa existe posibilitatea de a bifa la bmw "seria 3", "seria 5" etc., la mercedes "e classe" "g classe" etc
|
Re: radio pe forum
Quote:
|
Re: radio pe forum
Pro, dar cand intri pe site sa nu inceapa direct sa cante cum am vazut pe alte site-uri,daca vrei sa asculti dai play;)
|
Re: radio pe forum
cred ca ideea era mai mult sa asculti la calculator pe winamp cu adresa, daca ai adus vorba de forum(calculator) si mai mult pentru ascultat in masina, cand nu esti acasa
|
Re: radio pe forum
sapt asta is tare ocupat dar de sapt viit o sa apara aici linkul :)
|
Re: radio pe forum
foarte tare...respect pt initiativa man, asteptam :D
|
Re: radio pe forum
da daca se voteaza sa fie se face sau doar se afla ca asta e opinia "poporului" fara rezulate?
|
Re: radio pe forum
deseara sau cel tarziu sambata dimineata o sa fie on air :)_
|
Re: radio pe forum
It's alive :X:X http://4tuning.idle.ro:8888/listen.pls acum trimiteti la toata lista sa il poluam
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:38. |
- Copyright 2026 4Tuning