![]() |
Re: VAND BORBET A
pret in lei 600lei urgent
|
Re: VAND BORBET A
Valabil Valabil Valabil
|
Re: VAND BORBET A
Cash....Accept Schimb Numai Cu Bani :))
|
Re: VAND BORBET A
pot sa iti ofer 500 de lei acum, daca vrei. am banul in buzunar;)
|
Re: VAND BORBET A
hai scoate banii
|
Re: VAND BORBET A
cred ca sa spart buzunarul....=)))) Inca Valabil!
|
Re: VAND BORBET A
o fi bagat blugii la spalat si s-au decolorat lovele:lol:
on topic: nenea....astea face burne si cerce d'alea?:lol: |
Re: VAND BORBET A
sunt direct educate.....cand le pui pe masina le treci pe program drift,402,dtm SUNT EDUCATE =))
|
Re: VAND BORBET A
hai sus cu burbetele 6mil usor negociabil!trimitem si in provincie cu fancurier!aproape gratis...+ anvelope cado` sa fie oferta oferta!
|
Re: VAND BORBET A
sunt originale borbet sau replici? capacele sunt cele simple sau cu hexagon? pune te rog poze cu fiecare janta in parte daca poti
|
Re: VAND BORBET A
ti-am lasat un PM. stima
|
Re: VAND BORBET A
jantele sunt borbet a originale....capacele sunt facute ....drepte cele din poze..!
|
Re: VAND BORBET A
vandute!se poate inchide
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:19. |
- Copyright 2026 4Tuning