Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Jante si Anvelope (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope.html)
-   -   VAND BORBET A (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/220962-vand-borbet.html)

GiGiCarbiT 23-11-10 10:56

Re: VAND BORBET A
 
pret in lei 600lei urgent

GiGiCarbiT 25-11-10 09:58

Re: VAND BORBET A
 
Valabil Valabil Valabil

GiGiCarbiT 26-11-10 13:35

Re: VAND BORBET A
 
Cash....Accept Schimb Numai Cu Bani :))

Chychy 28-11-10 22:37

Re: VAND BORBET A
 
pot sa iti ofer 500 de lei acum, daca vrei. am banul in buzunar;)

GiGiCarbiT 29-11-10 11:15

Re: VAND BORBET A
 
hai scoate banii

GiGiCarbiT 30-11-10 11:39

Re: VAND BORBET A
 
cred ca sa spart buzunarul....=)))) Inca Valabil!

bmw_motorsport 30-11-10 11:53

Re: VAND BORBET A
 
o fi bagat blugii la spalat si s-au decolorat lovele:lol:
on topic: nenea....astea face burne si cerce d'alea?:lol:

GiGiCarbiT 30-11-10 15:47

Re: VAND BORBET A
 
sunt direct educate.....cand le pui pe masina le treci pe program drift,402,dtm SUNT EDUCATE =))

GiGiCarbiT 02-12-10 15:52

Re: VAND BORBET A
 
hai sus cu burbetele 6mil usor negociabil!trimitem si in provincie cu fancurier!aproape gratis...+ anvelope cado` sa fie oferta oferta!

Rotti 04-12-10 07:43

Re: VAND BORBET A
 
sunt originale borbet sau replici? capacele sunt cele simple sau cu hexagon? pune te rog poze cu fiecare janta in parte daca poti

(e0h)09jmk 04-12-10 18:20

Re: VAND BORBET A
 
ti-am lasat un PM. stima

GiGiCarbiT 07-12-10 11:58

Re: VAND BORBET A
 
jantele sunt borbet a originale....capacele sunt facute ....drepte cele din poze..!

GiGiCarbiT 08-12-10 15:53

Re: VAND BORBET A
 
vandute!se poate inchide


All times are GMT +2. The time now is 13:19.

- Copyright 2026 4Tuning