Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4Tuning International (https://forum.4tuning.ro/230-4tuning-international.html)
-   -   4tuning International (https://forum.4tuning.ro/230-4tuning-international/22048-4tuning-international.html)

CJ-01-WOB 20-08-06 13:17

Re: 4tuning International
 
zupa cool
vedetzi ca se poate!
hai mai inca catzi-va sa putem fi luatzi in seama
USA e cu noi :) :)

celelalte coltzuri ale europei , lumii ?

Seat_TDI 20-08-06 14:00

Re: 4tuning International
 
ma inscriu si eu aci cu voi,mi se pare geniala ideia:D

CJ-01-WOB 20-08-06 14:36

Re: 4tuning International
 
Quote:

Originally Posted by vnool (Post 525438)
haidetzi fratzilor la scris, voi scrietzi dar eu voi citi....bafta

vnool salutare- fratzii depeste Prut sunt cu noi !!

Quote:

Originally Posted by Lawrence1 (Post 525563)
gata bai ... im in too.

ma referit Daftek la forumu asta btw.

sant din zona sacramento, California in state.

America e mai aproape cu tine si cu daftek si cu fredtga ;)

Quote:

Originally Posted by Seat_TDI (Post 525837)
ma inscriu si eu aci cu voi,mi se pare geniala ideia:D

ms Seat_Tdi sper sa iasa ceva frumos si interesant din asta! mai adu spanioli :)

Bafta la totzi! sper adminii sa ne ia in considerare cat de curand

DJ BeBe 20-08-06 16:02

Re: 4tuning International
 
Where do i sign :) lol

buna ideea ...multumesc DAFTEK pentru link.

fishbone 20-08-06 18:24

Re: 4tuning International
 
I'm in
Nebraska redneck :P

DAFTEK 20-08-06 18:44

Re: 4tuning International
 
Yeah, here's me redneck boys :lol: Hai ba ne adunam la mici aia?

fishbone 20-08-06 19:05

Re: 4tuning International
 
Eu sunt plecat din SUA pana in 19 septembrie, o vizita in Romania. Dupa 19 cam oricand, poate mai putin week-end-ul ala ce urmeaza ca probabil o sa fiu praf

stefan_a 20-08-06 19:38

Re: 4tuning International
 
I´m in.......sper sa pot sa vin prin romania la anu cu masina mea.

CJ-01-WOB 20-08-06 21:03

Re: 4tuning International
 
ma bucur ca incepem sa ne adunam!
keep up the good work guys!
stefan_a ce masina vrei sa aduci in ro?

zzero 21-08-06 06:23

Re: 4tuning International
 
Salutare.........primiti-ma si pe mine...Los Angeles, California.
Ii salut si pe baietii de aici in Cali daftek si cu fredtga.
Cred ca pe fredtga l-am si cunoscut in persoana......are o gramada de mazde in fata casei.......... ;)

pimp_lex 21-08-06 13:31

Re: 4tuning International
 
i'm in too

Montreal, Canada......eu sunt de multi ani pe forum aici dar n-am mai activat prea mult in ultimii 2...

zetemte 21-08-06 14:09

Re: 4tuning International
 
si eu ... Polonia :)

GolfuletzS 21-08-06 18:09

Re: 4tuning International
 
damn... ce mare e comunitatea internationala :D

am o propunere pentru voi :)

sa faceti aici topicuri fiecare cu masina lui... , poze dl cursele.. Internationale.. si alte chesti ;) ar fii interesant

CJ-01-WOB 21-08-06 20:30

Re: 4tuning International
 
multumim administratorilor sitului si celor ce au sa contribuie la dezvoltarea lui si al acestei ''comunitati internationale''
POSTATI BAIETI ;)
https://forum.4tuning.ro/230-4tuning-international.html

serjuju 22-08-06 00:08

Re: 4tuning International
 
eu is din romania dar mi se pare o idee f buna pt voi astia plekati sa va prezentati fiecare achizitiile aici ...numa bine astept poze


All times are GMT +2. The time now is 23:18.

- Copyright 2026 4Tuning