![]() |
Re: 4tuning International
zupa cool
vedetzi ca se poate! hai mai inca catzi-va sa putem fi luatzi in seama USA e cu noi :) :) celelalte coltzuri ale europei , lumii ? |
Re: 4tuning International
ma inscriu si eu aci cu voi,mi se pare geniala ideia:D
|
Re: 4tuning International
Quote:
Quote:
Quote:
Bafta la totzi! sper adminii sa ne ia in considerare cat de curand |
Re: 4tuning International
Where do i sign :) lol
buna ideea ...multumesc DAFTEK pentru link. |
Re: 4tuning International
I'm in
Nebraska redneck :P |
Re: 4tuning International
Yeah, here's me redneck boys :lol: Hai ba ne adunam la mici aia?
|
Re: 4tuning International
Eu sunt plecat din SUA pana in 19 septembrie, o vizita in Romania. Dupa 19 cam oricand, poate mai putin week-end-ul ala ce urmeaza ca probabil o sa fiu praf
|
Re: 4tuning International
I´m in.......sper sa pot sa vin prin romania la anu cu masina mea.
|
Re: 4tuning International
ma bucur ca incepem sa ne adunam!
keep up the good work guys! stefan_a ce masina vrei sa aduci in ro? |
Re: 4tuning International
Salutare.........primiti-ma si pe mine...Los Angeles, California.
Ii salut si pe baietii de aici in Cali daftek si cu fredtga. Cred ca pe fredtga l-am si cunoscut in persoana......are o gramada de mazde in fata casei.......... ;) |
Re: 4tuning International
i'm in too
Montreal, Canada......eu sunt de multi ani pe forum aici dar n-am mai activat prea mult in ultimii 2... |
Re: 4tuning International
si eu ... Polonia :)
|
Re: 4tuning International
damn... ce mare e comunitatea internationala :D
am o propunere pentru voi :) sa faceti aici topicuri fiecare cu masina lui... , poze dl cursele.. Internationale.. si alte chesti ;) ar fii interesant |
Re: 4tuning International
multumim administratorilor sitului si celor ce au sa contribuie la dezvoltarea lui si al acestei ''comunitati internationale''
POSTATI BAIETI ;) https://forum.4tuning.ro/230-4tuning-international.html |
Re: 4tuning International
eu is din romania dar mi se pare o idee f buna pt voi astia plekati sa va prezentati fiecare achizitiile aici ...numa bine astept poze
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:18. |
- Copyright 2026 4Tuning