Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   CUMPAR k750i (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/21978-cumpar-k750i.html)

topser 16-08-06 09:42

Re: CUMPAR k750i
 
la k750i merge resoftat cu soft de w800...300 de mii

topser 24-08-06 21:27

Re: CUMPAR k750i
 
se poate inchide aici , am intrat in posesia telefonului ;)

steaua23 24-08-06 22:04

Re: CUMPAR k750i
 
in ce bani ?

sebaaa 24-08-06 23:32

Re: CUMPAR k750i
 
si eu vroiam sa imi cumpar k750i ..dar nu am mai gasit la VF la promotia aia si mi-am luat pana la urma v630i.. 3g ,2mp,alea alea..e marfa telu recomand
si ..ca o alternativa la k750i.. w810 i ..smecher telu..rupe normele
ce nu are al meu:((blitz si radio..cu radio ma obijnuisem de la k700i ..si blitz vroiam si eu. avea k700 un pseudo-blitz..o lumina puternica care puteai sa o stingi si sa o aprinzi dupa bunul plac..dar atat..si asta nu are..si noaptea nu face poze calumea :(pacat...
dar ziua ..e super tare

topser 25-08-06 10:06

Re: CUMPAR k750i
 
4.8 mil , nou nout , luat de la orange , la fidelizare.


All times are GMT +2. The time now is 11:49.

- Copyright 2026 4Tuning