![]() |
Re: CUMPAR k750i
la k750i merge resoftat cu soft de w800...300 de mii
|
Re: CUMPAR k750i
se poate inchide aici , am intrat in posesia telefonului ;)
|
Re: CUMPAR k750i
in ce bani ?
|
Re: CUMPAR k750i
si eu vroiam sa imi cumpar k750i ..dar nu am mai gasit la VF la promotia aia si mi-am luat pana la urma v630i.. 3g ,2mp,alea alea..e marfa telu recomand
si ..ca o alternativa la k750i.. w810 i ..smecher telu..rupe normele ce nu are al meu:((blitz si radio..cu radio ma obijnuisem de la k700i ..si blitz vroiam si eu. avea k700 un pseudo-blitz..o lumina puternica care puteai sa o stingi si sa o aprinzi dupa bunul plac..dar atat..si asta nu are..si noaptea nu face poze calumea :(pacat... dar ziua ..e super tare |
Re: CUMPAR k750i
4.8 mil , nou nout , luat de la orange , la fidelizare.
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:49. |
- Copyright 2026 4Tuning