![]() |
Re: audi a4 de la prostreet-tuning
fara gust....restu..se putea si mai bine
|
Re: audi a4 de la prostreet-tuning
exista una identika shi in craiova - bleah urate ambele
|
Re: audi a4 de la prostreet-tuning
poate daca ii pui niste jante o sa arate mai bine :D
|
Re: audi a4 de la prostreet-tuning
nu mai criticati omu...criticati masina...sincer nici mie nu imi place cum arata...mai ales spatele, pragurile si eleronul ala mare...plus k lipsesc jentile care schimba tot aspectul...e dorinta proprietarului si banii lui...asa k...fiecare cu gusturile sale...
|
Re: audi a4 de la prostreet-tuning
parerea mea e ca cea mai esentiala piesa dintr`un tuning vizual este jantele care la aceasta masina lipsesc cu desavarsire.daca omul alege sa isi puna niste jentzi sigur masina o sa arate altfel :D
|
Re: audi a4 de la prostreet-tuning
TopArt are dreptate.Masina asta in loc sa emane putina clasa si stil mai mult emana Vitan Racing. Clientul trebuie si el indrumat cu argumente plauzibile si cred ca daca stateai cu el 10 minute si ii aratai ceva mai simplu si mai frumos ar fi fost de acord cu tine pana la urma
|
Re: audi a4 de la prostreet-tuning
Bara fatza mai merge dar aia spate ii urata ! No offence ! :)
|
Re: audi a4 de la prostreet-tuning
arata bine masinuta .. dar daca i-ai pune niste jante ar schimba aspectul masini ;)
|
Re: audi a4 de la prostreet-tuning
mm.... nu mi se pare cine stie ce .... e destul de bazaresc
|
Re: audi a4 de la prostreet-tuning
hmzz cred ca am inteles care e scopul masinii asteia . sa intoarca privirile oamenilor si sincer daca as vedea o masina dinasta pe strada m`as intoarce sa o privesc chit ca e urata sau frumoasa
|
Re: audi a4 de la prostreet-tuning
dac vrea sa mai repare cva sa puna plasa neagra ;)
|
Re: audi a4 de la prostreet-tuning
doamne...nu puteai sa faci asa un bmw ???? ca totusi alea sunt cele mai multe in genul asta...sasha stiu ce simti cand te gandesti ca si tu ai una
|
Re: audi a4 de la prostreet-tuning
un design mult prea curat... nu merita sa-si bata joc de ea, ma refer la proprietar! cat despre protuning----> daca esti ala ce lasai in parcare la Hotel Mara un ford escort albastru... lasa-te de meserie frate! Si o intrebare de baraj... Tu poti garanta ca un spoiler facut de tine, montat pe o masina capabila, un 4.2 de exemplu, daca suntem la Audi acum, nu-mi zboara de pe masina la 250?!
|
Re: audi a4 de la prostreet-tuning
Quote:
|
Re: audi a4 de la prostreet-tuning
Quote:
@protuning-kitul de pe ea nu este chiar pe gustul multora dar finisajele sunt de nota 20....nu am vazut spoiler de fibra sa se imbine atat de bine cu aripa!!!felicitari pentru acesta treaba!!! masina daca ar avea alte jante ar fi ffff frumoasa....un mare minus zic eu ca sunt jantele si suspensia!!! |
| All times are GMT +2. The time now is 23:31. |
- Copyright 2026 4Tuning