Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Messenger pe Mobil ! (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/21911-messenger-mobil.html)

civic_ex 25-10-06 03:06

Re: Messenger pe Mobil !
 
subscriu. si eu sant interesat de soft pt N70

bogdan_wrc 25-10-06 09:06

Re: Messenger pe Mobil !
 
pai hai sa va vand un hint:

www.iphone-forum.com
www.gsmhosting.com (parca asa?!..daca un google it)

cat de simplu..va descurcati voi ;)
si sunt cracked! :P
multumirile, berile si acatistele in pauza de masa!

TzuTzu77 28-10-06 01:43

Re: Messenger pe Mobil !
 
daca stie sau are cineva vreun soft java cu harta bucurestiului (sa bagi locul de plecare si destinatia si sa-ti arate p unde sa o iei) sau orice altceva asemanator...as fi recunoscator:D

ESPinoza 01-11-06 14:49

Re: Messenger pe Mobil !
 
1 Attachment(s)
am un spv m3000 ca cel din poza cu windows mobile pe el touch screen si toate alea.. am si conectare la internet .. am cum sa pun messenger pe el?.. am incercat sa`l instalez pe cel care se gaseste pe yahoo.com... l`am downlodat tot dar a zis ca nu e compatibil

bogdan_wrc 01-11-06 14:54

Re: Messenger pe Mobil !
 
tzutzu..nu am auzit de asa ceva. au mai incercat si altii, dar e greu.
espinoza... cauta agile messenger. e (cat de cat :D) free, si merge pe win mobile (ca am si eu). cauta si pe siteurile alea puse de mine mai sus. fa cont, vb cu cei de acolo, ca sunt si romani, si apuca-te de downloadat. :D

dmo.mihai 20-08-07 08:18

Re: Messenger pe Mobil !
 
intratzi pe www.shmessenger.ro ... gasiti si aici un mess interesant pt telefon ... compatibil cu majoritatea telefoanelor...

rider on wheel 20-08-07 10:17

Re: Messenger pe Mobil !
 
am nokia n80 [ p bune ] si eu intru de obicei p www.yahoo.com
si intru la messanger... adica am programu instalat da consuma centi si nah , asa cum fac eu e mai economic

rider on wheel 20-08-07 11:19

Re: Messenger pe Mobil !
 
n70 vroiam sa zic !!

turbonetta© 24-08-07 13:48

Re: Messenger pe Mobil !
 
Quote:

Originally Posted by sebaaa (Post 587907)
si eu am ..pe v630i de la vodafone
si merge rpd(viteza 3g:D)..
am si tv pe mobil..nu numai mess.pot sa accesez orice site
si imi ia 20 centi pe sesiune sau 5$ pe luna
daca chiar ai nevoie de mess..poate fi util

am avut si eu un asemenea tell....mergea super messu si downloadam chiar o gramada de chestii pt tel de pe www.myv630.lasyk.net parca...acumk am un samsung e900...stie cineva ce sa fac ca sa pot accesa wapul..ca e activat dar cand ma conectez da eroare

dj_poznasu 04-10-07 00:21

Re: Messenger pe Mobil !
 
theme pt samsung d600 aveti vreunu k eu nu am gasit nimik:(

trafy-vr6 04-10-07 13:21

Re: Messenger pe Mobil !
 
www.zedge.net ( sonerii, theme, poze, filmulete)
www.allaboutsimbyan.com ( orice pt simbyan )
www.ebuddy.com ( messenger )

Sindrom 05-10-07 23:42

Re: Messenger pe Mobil !
 
Programul se numeste YAHOO GO! si merge pe toate telefoanele cu sistem de operare !!!!

trafy-vr6 06-10-07 10:52

Re: Messenger pe Mobil !
 
programu Yahoo GO! vine si pe nokia 6300 ( fara simbyan ) deci e si pt clasice:D incerc sa il caut io pe cd de la 6300 si daca il gasesc il atashez. Intr`adevar am avut YahooGO! pe un 6260 si e super adevarat, e real time, primesti buzzuri, poti sa primesti fisiere ( nu mia mari de 2.5MB )nu face trafic mult( daca nu aveti optiunea wap unlimited ).

florentin84 09-10-07 11:40

Re: Messenger pe Mobil !
 
Quote:

Originally Posted by dmo.mihai (Post 1055283)
intratzi pe www.shmessenger.ro ... gasiti si aici un mess interesant pt telefon ... compatibil cu majoritatea telefoanelor...

pe asta il folosesc multi :lol:


All times are GMT +2. The time now is 21:13.

- Copyright 2026 4Tuning