![]() |
Re: E30 - 318i Cabrio - Proiect nou
cu RS`urile pe 17 o sa arate si mai bine ..mult succes si spor .
|
Re: E30 - 318i Cabrio - Proiect nou
3 Attachment(s)
Quote:
Am schimbat si toba cu una noua standard si i-am pus un tips cu 2 iesiri ca aveam una de porneam toate alarmele pe strada. Am renuntat la filtrul sport si am pus unul standard. Astea pana cand o sa gasesc motorul potrivit. Urmeaza suspensia -> lasat pe burta cat ne permite, pleoape, grila neagra, faruri gen Hella Smoked cu angel, a venit si o parte din M-Tech 2 (mai am nevoie de praguri si bandouri). |
Re: E30 - 318i Cabrio - Proiect nou
Quote:
|
Re: E30 - 318i Cabrio - Proiect nou
2 Attachment(s)
In timp ce asteptam noile numere i-am schimbat si grila cu una neagra
|
Re: E30 - 318i Cabrio - Proiect nou
Quote:
@ super urache al tau ( asa am avut si eu culoarea p al meu ) mult succes la 'tunarit :D |
Re: E30 - 318i Cabrio - Proiect nou
Quote:
Merci. Bandourile difera. Cele de pe aripa fata se potrivesc la toate. Cele de pe usi fata la Coupe si Cabrio sunt la fel, iar cele spate difera de la Coupe la Cabrio. |
Re: E30 - 318i Cabrio - Proiect nou
salut...crima jantele....sunt originale?..intreb in sensul ca as vrea sa achizitionez si eu un set....doar ca originale inca nu imi permit...ms
bafta cu ea! |
Re: E30 - 318i Cabrio - Proiect nou
Quote:
Am gasit pargurile si bandourile M-Tech 2 in Anglia si le-am comandat deja. Acum avem pachetul complet inclusiv eleron. Am mai comadat si shadow line-ul in Germania. Asteptam sa vina si sa ne apucam de vopsit. Astazi montam suspensia si o lasam pe burta si daca avem timp si farurile. |
Re: E30 - 318i Cabrio - Proiect nou
Ceva detalii? Shadow line de unde, mai specific :)...la fel si mt2...din anglia...gen ebay? :)
|
Re: E30 - 318i Cabrio - Proiect nou
Foarte bine dau jantele pe urs...buna alegere...iar vopseaua pe care ai ales-o pentru urs este superba....astept sa vedem cum va iesi:D
Bafta in continuare:-) |
Re: E30 - 318i Cabrio - Proiect nou
Quote:
Cu rabdare multa si cu putin noroc. |
Re: E30 - 318i Cabrio - Proiect nou
Quote:
|
Re: E30 - 318i Cabrio - Proiect nou
Fain tare ursul. Sa-l stapanesti sanatos.
Din ce in ce mai multi ursi cabrio apar si la noi. Succes cu el, sunt convins ca la final o sa iasa suuper. |
Re: E30 - 318i Cabrio - Proiect nou
Cat de bine poa` sa dea cu jantele alea .... schimba total masina.
Planuri mari ptr o masina mare ... Succes ! |
| All times are GMT +2. The time now is 23:30. |
- Copyright 2026 4Tuning