Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Colectii si Colectionari (https://forum.4tuning.ro/651-colectii-colectionari.html)
-   -   Timbre si cartonase panini (https://forum.4tuning.ro/651-colectii-colectionari/218338-timbre-cartonase-panini.html)

2010 21-05-11 05:00

Re: Timbre si cartonase panini
 
Quote:

Originally Posted by bixxxi2003 (Post 4322310)
NU VINZI ACELE TIMBRE?
SAU SCHIMB CU ALTCEVA
am sa revin cu colectia de surprize turbo, cin-cin final...serii complete pe care le am. am si dubluri si fac si schimb. am si din alea cu actori, bombibom cu masini, lazer cu tancuri, avioane...ym bixxxi2003...astept oferte. colectionez si bani si machete auto...

sunt vandute...sorry

mecarm 21-05-11 13:28

Re: Timbre si cartonase panini
 
Se mai gasesc timbre de cumparat prin librarii sau posta?Timbre pt clasoare.

sadix 23-05-11 12:07

Re: Timbre si cartonase panini
 
nu stiu daca prin librarii sau posta gasesti, dar sigur gasesti la coloane, vis-a-vis de Sala Palatului o Filatelie ;)


All times are GMT +2. The time now is 13:04.

- Copyright 2026 4Tuning