Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Pitesti (https://forum.4tuning.ro/65-pitesti.html)
-   -   Duminica 14 noiembrie 2010 Liniute la Stadion (https://forum.4tuning.ro/65-pitesti/217884-duminica-14-noiembrie-2010-liniute-stadion.html)

ag14liv 04-11-10 07:19

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
sper sa fiu si eu prezent la start si asteptam detalii despre grupe

squid 04-11-10 11:05

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
Si eu prezent.

Transmiteti detalii privind distanta de concurs + distanta franare, sper sa nu fi ein curba ...

FullSpeedSAT 04-11-10 12:54

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
Prezent si eu la start! :) @Squid: Din cate am vorbit cu domnul Iancu..oragnizatorul acestui eveniment se va face la stadion unde este asfaltat de curand + de asta..distanta de franare este maaaaare si vorbesc cat se poate de serios..deci din punctul asta de vedere..parerea mea va cea mai buna locatie de pana acum!Aici s-au desfasurat si demonstratia celor de la Renault F1 Team de anul trecut!Deci..in concluzie este loc..o sa pun o poza daca fac rost sa vedeti ce si cum!Pana atunci...mai lucram la masini ;))Multa bafta tuturor!

FullSpeedSAT 04-11-10 12:58

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
Uitati locatia...mai sunt filmulete pe youtube: https://www.youtube.com/watch?v=gAJ9F...eature=related

KillerINC 04-11-10 17:30

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
si pe pagina 1 am pus eu linkul de la NORC , sa vada poze exacte din zona , si sa vada si locurile de parcare , franare , etc

bobby_gsi2 04-11-10 18:09

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
Am scris mi in spate, grupele or sa fie Lr, pe putere...nu pe cilindree. pana in 75 de cai, 75-100 etc etc.Cel putin asa a zis Iancu.

bolidu' 04-11-10 19:39

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
1 Attachment(s)
Va fii LR...sa speram ca toti participantii vor fii FAIR-PLAY!!!:D

FullSpeedSAT 04-11-10 21:37

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
Cu toate ca nu prea cred...ramane de vazut

Iedii 04-11-10 21:55

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
Sa speream ca ne ajuta si vremea Sti cineva daca au fotografi ceva:-?

KillerINC 05-11-10 06:16

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
iedii : pe pagina 1 a threadului asta ai un link de la NORC . da click acolo sa vezi zona. singura diferenta e ca s-a asfaltat recent.

2. o sa facem tot posibilul sa adauge si coeficienti la grupele de mai sus , sa nu fie probleme

Iedii 05-11-10 11:08

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
Mda sa speram ca va fi ceva frumos:X FullSpeed-Racing Crew

09shh 05-11-10 11:31

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
1 Attachment(s)
afisul de la liniute...va fi si categorie pentru marca dacia

Iedii 05-11-10 12:09

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
Un poster mai bun nu puteai sa faci emy:)

Iedii 05-11-10 12:11

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
Emy cat e taxa te participare:-?

22VIN 05-11-10 12:14

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
Quote:

Originally Posted by Iedii (Post 3786916)
Emy cat e taxa te participare:-?

50 lei, scrie si la inceput.
No offence, dar vrei sa te bagi cu bicicleta?


All times are GMT +2. The time now is 12:50.

- Copyright 2026 4Tuning