![]() |
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
sper sa fiu si eu prezent la start si asteptam detalii despre grupe
|
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
Si eu prezent.
Transmiteti detalii privind distanta de concurs + distanta franare, sper sa nu fi ein curba ... |
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
Prezent si eu la start! :) @Squid: Din cate am vorbit cu domnul Iancu..oragnizatorul acestui eveniment se va face la stadion unde este asfaltat de curand + de asta..distanta de franare este maaaaare si vorbesc cat se poate de serios..deci din punctul asta de vedere..parerea mea va cea mai buna locatie de pana acum!Aici s-au desfasurat si demonstratia celor de la Renault F1 Team de anul trecut!Deci..in concluzie este loc..o sa pun o poza daca fac rost sa vedeti ce si cum!Pana atunci...mai lucram la masini ;))Multa bafta tuturor!
|
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
Uitati locatia...mai sunt filmulete pe youtube: https://www.youtube.com/watch?v=gAJ9F...eature=related
|
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
si pe pagina 1 am pus eu linkul de la NORC , sa vada poze exacte din zona , si sa vada si locurile de parcare , franare , etc
|
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
Am scris mi in spate, grupele or sa fie Lr, pe putere...nu pe cilindree. pana in 75 de cai, 75-100 etc etc.Cel putin asa a zis Iancu.
|
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
1 Attachment(s)
Va fii LR...sa speram ca toti participantii vor fii FAIR-PLAY!!!:D
|
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
Cu toate ca nu prea cred...ramane de vazut
|
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
Sa speream ca ne ajuta si vremea Sti cineva daca au fotografi ceva:-?
|
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
iedii : pe pagina 1 a threadului asta ai un link de la NORC . da click acolo sa vezi zona. singura diferenta e ca s-a asfaltat recent.
2. o sa facem tot posibilul sa adauge si coeficienti la grupele de mai sus , sa nu fie probleme |
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
Mda sa speram ca va fi ceva frumos:X FullSpeed-Racing Crew
|
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
1 Attachment(s)
afisul de la liniute...va fi si categorie pentru marca dacia
|
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
Un poster mai bun nu puteai sa faci emy:)
|
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
Emy cat e taxa te participare:-?
|
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
Quote:
No offence, dar vrei sa te bagi cu bicicleta? |
| All times are GMT +2. The time now is 12:50. |
- Copyright 2026 4Tuning