Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Colectii si Colectionari (https://forum.4tuning.ro/651-colectii-colectionari.html)
-   -   Brichete si soldatei (https://forum.4tuning.ro/651-colectii-colectionari/217736-brichete-soldatei.html)

CIPONE 22-11-10 21:39

Re: Brichete si soldatei
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 3772521)
De ceva vreme ma chinui sa colectionez brichete..mai nou si soldatei..

Spirit of St. Louis my favourite...

Cool colectie Costi, spor.

2010 22-11-10 21:47

Re: Brichete si soldatei
 
Quote:

Originally Posted by CIPONE (Post 3835292)
Spirit of St. Louis my favourite...

Cool colectie Costi, spor.

Multumesc mult Ciprian..si pentru mine sunt speciale:!:

2010 28-11-10 13:18

Re: Brichete si soldatei
 
1 Attachment(s)
Pe ziua de azi inca trei brichete..

FED express 28-11-10 15:05

Re: Brichete si soldatei
 
tu golesti targul de brichete...
Ce tare e aia cu "Eu sa astept telefonul ei?:confused2":lol::lol:
se vede ca e si veche, frumoasa bre:wink:

2010 28-11-10 21:20

Re: Brichete si soldatei
 
Quote:

Originally Posted by FED express (Post 3851721)
tu golesti targul de brichete...
Ce tare e aia cu "Eu sa astept telefonul ei?:confused2":lol::lol:
se vede ca e si veche, frumoasa bre:wink:

Era bine daca il goleam Emi..eu nu cred ca e asa veche dar fiind din metal a vrut sa mearga cu mine acasa..
Mersik man:!:

2010 05-12-10 16:45

Re: Brichete si soldatei
 
1 Attachment(s)
Dupa o zi de targ vin cu inca 4 bucati..

2010 12-12-10 13:12

Re: Brichete si soldatei
 
1 Attachment(s)
Inca trei brichete, doua din targ si un Zippo de la un bun prieten

2010 20-12-10 08:48

Re: Brichete si soldatei
 
1 Attachment(s)
Inca doua brichete..

2010 08-01-11 10:15

Re: Brichete si soldatei
 
5 Attachment(s)
Azi o gramada de brichete primite cadou de la bunul meu prieten Aokimare:!::!:

Mht'u 08-01-11 18:03

Re: Brichete si soldatei
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 3964708)
Azi o gramada de brichete primite cadou de la bunul meu prieten Aokimare:!::!:

ce tare e aia in forma de tigara..8)

2010 09-01-11 05:41

Re: Brichete si soldatei
 
E o finete de bricheta:!:

cruizer11 09-01-11 19:02

Re: Brichete si soldatei
 
La brichete m-ai depasit...eu nu am decat vreo 5-6 asa:lol:

Clantza 10-01-11 14:59

Re: Brichete si soldatei
 
si eu voi prezenta cateva brichete din mica mea colectie...numai sa le fac niste poze:P

2010 10-01-11 17:14

Re: Brichete si soldatei
 
Quote:

Originally Posted by cruizer11 (Post 3969372)
La brichete m-ai depasit...eu nu am decat vreo 5-6 asa:lol:

poate le prezinti si tu man..

Quote:

Originally Posted by Clantza (Post 3971748)
si eu voi prezenta cateva brichete din mica mea colectie...numai sa le fac niste poze:P

Abia astept sa vad ceva nou:!:

Clantza 11-01-11 17:13

Re: Brichete si soldatei
 
1 Attachment(s)
O poza cu mica mea colectie:P .Diseara revin cu fiecare bricheta in parte pentru ca acum le redimensionez:D


All times are GMT +2. The time now is 20:46.

- Copyright 2026 4Tuning