![]() |
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
pai numa acuma m-am inregistrat amu nu va suparati si voi lasa ca va spun unde-i urmatoarea ca tot cluenii o organizeaza urmatoarea http://www.offroadcluj.ro/ uitativa aci si vedeti calendaru ;)
|
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
ma scuzati 23-30 octombrie da inca nu stiu unde va fi
|
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
cum imi pun o sigla acolo ma ajutati zi pe mine ????
|
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
A fost beton.....
Mi-a placut ce a facut IMS-ul....super tare:) |
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
nu era IMS era sasiu de mercedes G class numa caroseria era de IMS deaia mergea asa de bine
|
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
Quote:
|
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
cum ai tu golfu ala acolo eu cum imi pun ceva acolo ?
|
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
4 Attachment(s)
am mai pus si eu ceva poze is de anu asta de la etapa de la mures
|
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
more pics.. more pics.. more pics... :))
|
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
5 Attachment(s)
am uitat ceva cred ca ce-i mai important
|
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
am pozeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee numa is multe si tre sa ma uit dupa ele ;) si imi merge si netu ca prastia
pun mai tarziu |
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
da un resize la poze ca is mari si deaia tzi se incarca greu!
on topik ! superb dodo pune o poza si cu tine ;) ;) |
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
6 Attachment(s)
greu reusesc sa pun poze o jumate de ora astept sa se faca upload
|
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
8 Attachment(s)
inca ceva poze va las pe voi sa comentati .....
|
Re: Off -Road / Etapa Cj / 06.06.2006
1 Attachment(s)
ala in plan indepartat is eu nu ala mare ala in gri tot asa de mare :)))))))))))))) ;) si eu pacolo :)))):rolleyes2
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:51. |
- Copyright 2026 4Tuning