Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand BMW 320 E36 Coupe (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/215867-bmw-320-e36-coupe.html)

quattrro 05-11-10 22:23

Re: BMW 320 E36 Coupe
 
Quote:

Originally Posted by oldschool_boy (Post 3748570)
Cum zice si titlul, vand BMW 320 Coupe, inmatriculat, al doi-lea propietar in tara, 225000km reali, nemodificat, culoare Makaoviolett Metallic. An de fabricatie 1995, 2xairbag, geamuri electrice, trapa electrica, clima pe doua zone FUNCTIONALA, OBC mare, scaune sport, faruri de ceata, roti de vara cu anvelope Kumho aproape noi, roti de iarna, ambele seturi pe aluminiu, mp3 sony, evacuare cu catalizator si toba sport noua Borla. Masina e in stare ok pentru anii ei. Se vinde deoarece nu umblu cu ea si sta cam de multicel acolo unde e.M-ar interesa la schimb plus o diferenta, eventual. La o diferenta ok, nu ma deranjeaza ceva inmatriculat pe bulgaria. NU ma intereseaza dieseluri. Pot fi contactat de cei interesati la numarul de telefon 0723468803, 0748484784, sau pe id-ul de messenger oldschool_boy_2. Pretul e 3000 euro negociabil.

In urma unor mesaje primite, dat fiind-ca am lasat loc de confuzii: la schimb ma intereseaza eventual ceva din grupul vw-audi. Atit. Si nu ma intereseaza decit daca se da diferenta. Ar trebui sa fie ceva prea deosebit sa dau schimb la schimb.

Golf III VR6, Audi 2.8 V6, pe numere bulgaresti, sau neinmatriculat, dar inmatriculabil in bulgaria, cam asta e ce caut eu. Poate are cineva care vrea BMW inmatriculat.

salut
esti interesat de un audi a6?
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...i-a6-4-2l.html
stima!

spartanwarrior 06-11-10 18:49

Re: BMW 320 E36 Coupe
 
zic 80 milioane cash maine fara sa mai negociez la masina

oldschool_boy 06-11-10 19:22

Re: BMW 320 E36 Coupe
 
Multumesc de oferta. Problema e ca pur si simplu nu mai merita sa o dau la preturi de gen.:-)

Life.browser 06-11-10 21:42

Re: BMW 320 E36 Coupe
 
oldschool , lasa-l pe spartan ... e fland si incearca sa ia si el o masina prin nesimtire :)

si mie mi-a facut o oferta nesimtita in egala lui masura :))

oldschool_boy 06-11-10 21:50

Re: BMW 320 E36 Coupe
 
Ei, eu nu ma supar, pina la urma fiecare se descurca cum poate, si sint unii care traiesc bine-mersi din chestii de gen. Fiecare cu ale lui, nu-i motiv de suparare. Mersi de suport, oricum, si bafta la vanzare!

oldschool_boy 07-11-10 13:35

Re: BMW 320 E36 Coupe
 
Quote:

Originally Posted by oldschool_boy (Post 3784161)
De astazi,masina e bagata la vanzare cu 2600 euro FOARTE PUTIN negociabil, fara roti de iarna, si cu un mp3-player functional Panasonic. La prima oferta serioasa, se da! Schimburile sint excluse.

Prima oferta serioasa si masina se da! Nu o vrea nimeni care sa si umble cu ea? Eu nu am mai umblat cu ea de o luna...:-)

oldschool_boy 09-11-10 01:35

Re: BMW 320 E36 Coupe
 
Up!!!!

elyx13 09-11-10 21:57

Re: BMW 320 E36 Coupe
 
salut, ai pm

oldschool_boy 11-11-10 16:53

Re: BMW 320 E36 Coupe
 
Up!:-)

oldschool_boy 13-11-10 13:54

Re: BMW 320 E36 Coupe
 
Up!Up!

oldschool_boy 15-11-10 09:57

Re: BMW 320 E36 Coupe
 
4 Attachment(s)
La solicitare, poze cu partea dreapta:

oldschool_boy 17-11-10 01:31

Re: BMW 320 E36 Coupe
 
Up!:-)

oldschool_boy 17-11-10 14:06

Re: BMW 320 E36 Coupe
 
S-a dat, se poate inchide! Multumesc anticipat!:D


All times are GMT +2. The time now is 23:31.

- Copyright 2026 4Tuning