Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Timisoara (https://forum.4tuning.ro/39-timisoara.html)
-   -   Sambata - etapa judeteana de viteza (cred)! 16.oct.2004 (https://forum.4tuning.ro/39-timisoara/2155-sambata-etapa-judeteana-viteza-cred-16-oct-2004-a.html)

n0namee 15-10-04 03:32

nu prea pricep ce vrei sa intrebi. e o etapa judeteana de indemanare care are loc pe un circuit care permite viteze destul de mari. taxa de participare pentru masini este de 450 000 parca si singura conditie este sa ai casca. si da vin destui maniaci si masini faine.

cris si mio aveti loc veniti linistiti. :wink:

Uberman 15-10-04 11:59

vin shi io. pastrati loc in mashina :lol:

Corse 15-10-04 13:03

totusi sunt 2-3 care vin cu masini. suntem prea multi pasageri, vb careva cu sebi{ si jeff. akimoto vad ca nu s-a anuntat, iar Ova, maine e ziua lui si nu stie dak vine.

daflyer_oradea 15-10-04 13:18

Mersi de informatie
Venim de ci maine dimineata...inca ceva:cine organizeaza etapa asta?ACR-u?
Daca e cineva on astept raspuns, dar cred ca venim indiferent...
Daca e cazul cum dau de voi?
:lol:
Thanks again...
Pe maine

Corse 15-10-04 16:00

pai ne gasesti la 8:45 la cinema \"Capitol\" in parcare.
PS: vezi ca ti-am dat un PM

Jeff 15-10-04 19:42

Vine si io 8)

Corse 15-10-04 20:21

am vb si cu sbi{, si-a anuntat prezenta in cazu in care vremea e favorabila
akimoto? nu a zis nimik. banuiesc ca va fi acolo (la IVECO) :roll:

Sc0OTeR 15-10-04 20:40

OK deci ne vedem maine la 8.45 in parcare la capitol. Mai avem loc eu si un prieten in vreo masina :?:

akimoto 15-10-04 21:20

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Corse\"
akimoto? nu a zis nimik. banuiesc ca va fi acolo (la IVECO) :roll:

va fi

Speedy 15-10-04 21:23

numa yo nu pot sa merg :cry: :cry: :evil: :x :x :evil: :x

PaulH 15-10-04 23:59

I`m in .

CrisRai 16-10-04 00:39

Mersi noname vom fi la 8:45 in parcare la capitol!! hai ca ne auzim maine! (cristi si mio) :D :D :D

n0namee 16-10-04 01:18

na hai gata. toata lumea la culcare maine trebe trezit de dimineata! si pana la 9 sa fiti toti in parcare la capitol!

Øvi 16-10-04 01:27

Bine spus n0namee :)

Noapte buna si ne vedem maine dimineata :wave:

akimoto 18-10-04 11:19

3 Attachment(s)
ete timpii si cateva pozne


All times are GMT +2. The time now is 21:52.

- Copyright 2026 4Tuning