![]() |
nu prea pricep ce vrei sa intrebi. e o etapa judeteana de indemanare care are loc pe un circuit care permite viteze destul de mari. taxa de participare pentru masini este de 450 000 parca si singura conditie este sa ai casca. si da vin destui maniaci si masini faine.
cris si mio aveti loc veniti linistiti. :wink: |
vin shi io. pastrati loc in mashina :lol:
|
totusi sunt 2-3 care vin cu masini. suntem prea multi pasageri, vb careva cu sebi{ si jeff. akimoto vad ca nu s-a anuntat, iar Ova, maine e ziua lui si nu stie dak vine.
|
Mersi de informatie
Venim de ci maine dimineata...inca ceva:cine organizeaza etapa asta?ACR-u? Daca e cineva on astept raspuns, dar cred ca venim indiferent... Daca e cazul cum dau de voi? :lol: Thanks again... Pe maine |
pai ne gasesti la 8:45 la cinema \"Capitol\" in parcare.
PS: vezi ca ti-am dat un PM |
Vine si io 8)
|
am vb si cu sbi{, si-a anuntat prezenta in cazu in care vremea e favorabila
akimoto? nu a zis nimik. banuiesc ca va fi acolo (la IVECO) :roll: |
OK deci ne vedem maine la 8.45 in parcare la capitol. Mai avem loc eu si un prieten in vreo masina :?:
|
Re:
Quote:
|
numa yo nu pot sa merg :cry: :cry: :evil: :x :x :evil: :x
|
I`m in .
|
Mersi noname vom fi la 8:45 in parcare la capitol!! hai ca ne auzim maine! (cristi si mio) :D :D :D
|
na hai gata. toata lumea la culcare maine trebe trezit de dimineata! si pana la 9 sa fiti toti in parcare la capitol!
|
Bine spus n0namee :)
Noapte buna si ne vedem maine dimineata :wave: |
3 Attachment(s)
ete timpii si cateva pozne
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:52. |
- Copyright 2026 4Tuning