Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   DreamWorks (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/214822-dreamworks.html)

NXdev 18-10-10 10:42

Re: DreamWorks
 
Am zis ca prima ieseala sa fie la Sun Plaza, de la orele 21:00.
Motive :
- este aproape de actualii membrii.
- e cald :D.
- vedem si noi daca e aglomerat sau nu .
- avem loc bun si de poze :-).

RideTheRiddle 18-10-10 18:32

Re: DreamWorks
 
crede-ma sun-ul e perfect pt intalniri, nu te deranjeaza nimeni atat timp cat nu faci prostii, ai loc berechet, plus ca vinerea mai suntem si noi cu golfurile si daca va plictisiti treceti pe la noi :P

TaZzY E30 18-10-10 18:38

Re: DreamWorks
 
.....noroc ca am ochi sa vad....mie cand imi ziceai,DEV-ule?:)

NXdev 18-10-10 20:11

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by RideTheRiddle (Post 3737783)
crede-ma sun-ul e perfect pt intalniri, nu te deranjeaza nimeni atat timp cat nu faci prostii, ai loc berechet, plus ca vinerea mai suntem si noi cu golfurile si daca va plictisiti treceti pe la noi :P

Mersi pentru informatii.Nu o sa facem probleme , nu vrem sa iesim din anonimat prin figuri si impresii :P.Nu-i problema, stam si la o vorba daca doriti :D.

Quote:

Originally Posted by TaZzY E30 (Post 3737809)
.....noroc ca am ochi sa vad....mie cand imi ziceai,DEV-ule?:)

Credema Tazz , chiar nu am avut timp ...

daffy duck™ 19-10-10 00:00

Re: DreamWorks
 
Bafta cu clubul baieti!

RideTheRiddle 19-10-10 00:23

Re: DreamWorks
 
ma eu vreau sa vad chinezaria ta nu de alta :D hai ne vedem vineri. noi suntem la -2 mov

NightClubRacer 19-10-10 02:03

Re: DreamWorks
 
hai ca trec si eu vineri pe la voi baieti! bafta! ;)

NXdev 19-10-10 08:37

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3738941)
Bafta cu clubul baieti!

Multumim Daffy, si voua la fel.

Quote:

Originally Posted by RideTheRiddle (Post 3738988)
ma eu vreau sa vad chinezaria ta nu de alta :D hai ne vedem vineri. noi suntem la -2 mov

Te rog nu o jigni, e japoneza :)).Nu e cine stie ce :rolleyes2.Poate o mai prinzi pana sambata cu prelungirea aia din Nfs...

Quote:

Originally Posted by NightClubRacer (Post 3739070)
hai ca trec si eu vineri pe la voi baieti! bafta! ;)

Multumim Madalin, te asteptam .

camyl 19-10-10 10:20

Re: DreamWorks
 
sal alex o sa vin si eu la intalniri da sa ma anunti si pe mn...bineinteles dak am si eu voie in club

NXdev 19-10-10 10:30

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by camyl (Post 3739528)
sal alex o sa vin si eu la intalniri da sa ma anunti si pe mn...bineinteles dak am si eu voie in club

Salut Camyl.Esti bine venit la intalniri, o sa discutam acolo.Plecam impreuna vineri ;).

NXdev 19-10-10 11:19

Re: DreamWorks
 
Membrii simpatizanti ( daca vor fi ... ), sunt rugati sa posteze :
- cerinta de aderare in club.
- 2,3 poze cu masina.
- cateva date despre masina.
Si in cer mai scurt timp v-a primi un p.m cu raspunsul din partea mea sau a lui Tweety.


Zilele acestea vom afisa modelul de parasolar si sticker al clubului.
Ce parere aveti, sa ne vedem cum am stabilit initial la ora 21:00 sau 20:00 ?

Tweety_rzw 19-10-10 12:17

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3739688)
Membrii simpatizanti ( daca vor fi ... ), sunt rugati sa posteze :
- cerinta de aderare in club.
- 2,3 poze cu masina.
- cateva date despre masina.
Si in cer mai scurt timp v-a primi un p.m cu raspunsul din partea mea sau a lui Tweety.


Zilele acestea vom afisa modelul de parasolar si sticker al clubului.
Ce parere aveti, sa ne vedem cum am stabilit initial la ora 21:00 sau 20:00 ?

Şi la 21:00 este ok dar şi la 20:00 mie unul îmi este indiferent ! Chiar nu am nici o jenă!

Btw mă apuc de grafică băieţi ! :D:chainsaw::chainsaw:

Zeta 19-10-10 12:42

Re: DreamWorks
 
NXdev bafta multa in ceea ce vrei sa faci cu clubul, si asa cum zicea RideTheRiddle vineri la ora 20:00 in sun este si intalnire golf-club deci poate ne vedem acolo;) pana atunci numai bine pentru toata lumea..

Tweety_rzw 19-10-10 13:37

Re: DreamWorks
 
1 Attachment(s)
Stickerul Official Dream Works să fie aşa unpic de forţăăăă :D !

NXdev 19-10-10 13:40

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Zeta (Post 3739895)
NXdev bafta multa in ceea ce vrei sa faci cu clubul, si asa cum zicea RideTheRiddle vineri la ora 20:00 in sun este si intalnire golf-club deci poate ne vedem acolo;) pana atunci numai bine pentru toata lumea..

Mersi/multumim Zeta.Ar fi frumos sa nevedem mai multi ... multumim la fel.


All times are GMT +2. The time now is 07:29.

- Copyright 2026 4Tuning