Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30 - ///M3 E30 \ M5 power (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/21336-e30-m3-e30-m5-power.html)

dan_m3 02-08-06 10:12

Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
 
acuma ca este gata, chiar nu stiu ce as putea sa mai fac, fiindca prea mult strica,...iar o supra-alimentare nu prea da rezultatele dorite,...

o sa ma ocup de cabrio,...trebuie vopsit si vreau sa montez lsd-uri,...da,...stiu ca nu ar trebui sa fac asa ceva cu un m3 e30 cabrio,...din cele 786 bucati produse, nu mai sint decit vreo 350 in toata lumea,...

dar mai am si un original johnny cecotto, nr. 69?505, poate chiar de vinzare !!!

http://m3e30.com/gallery/m3e30/danny_cecotto/index.html

:rolleyes2

dan_m3 02-08-06 14:40

Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
 
1 Attachment(s)
uite si poze din copilarie, cind mai era si un TVR prin garaj8)

cui nui place moaca mea, ok :shock:

mama copilului a fost miss germany 8)

Attachment 133339

:rolleyes2

dj16xxs 02-08-06 14:44

Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
 
Quote:

Originally Posted by dan_m3
uite si poze din copilarie, cind mai era si un TVR prin garaj8)

cui nui place moaca mea, ok :shock:

mama copilului a fost miss germany 8)

Attachment 133339

:rolleyes2

intelege ca nu are nimeni ceva personal cu tine....

ps: maine ajung la mare...poate ne intalnim sa-mi spui cum sta treaba cu e30'ul in general!

dan_m3 03-08-06 07:50

Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
 
aruncati va rog o privire in galleria clubului, peste 50 de ursuletzi m3:


http://m3e30.com/gallery.html

:rolleyes2

Mihaitza_tdi 03-08-06 08:43

Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
 
Frumos de tot......

anduaox 03-08-06 08:52

Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
 
e normal sa fie peste 50 de ursuleti ca doar e un site dedicat m3. tu ne arati poze cu m3 de pe un site , ne spui ca esti presedinte si n-ai o poza cu tine langa nici o masina.... nu stiu cum suna asta

dan_m3 03-08-06 09:20

Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
 
1 Attachment(s)
eu sint fotograful draga :lol:

Attachment 133635

:rolleyes2

LionKing 03-08-06 09:36

Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
 
Mey Daniel... nice cars anyway ;)

SHOGUN-A8 03-08-06 11:19

Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
 
Frumoase masini...
Tu acum locuiesti in "MUENCHEN"?

dan_m3 03-08-06 12:09

8 Attachment(s)
masina este opera de arta, trebuie sa fie fotografiata singura, cel mult o blonda cu silikoane, ceva :oops:

da, stau de peste 20 de ani la muenchen, acolo am facut scoala, armata, facultatea,...

Attachment 133678

in plus am pus poze si cu baiatul, si cu prietena, si cu mine, mai revedeti va rog threadul de la cap la coada,...

oricum am si motive personale sa nu prea apar, cum ar fi fosta doamna, mama baiatului, MISS GERMANY,...

dar cu prietena ma mindresc, ca este de a noastra:lol:

Attachment 133876

Attachment 133877

Attachment 133878

Attachment 133879

Attachment 133883

Attachment 133891

PS: cel cu TVR - ul, tot eu sint :oops:

uite ca am ramas si fara benzina :oops:

Attachment 134058

:rolleyes2

edy77_driver 07-08-06 08:04

Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
 
m-am intilnit cu omul la o bere asa cum stabilit cu el...desi stabilisem pentru sambata eu am sunat si am renuntat la sambata pt ca aveam treaba...omul ma astepta...si a ramas pentru duminica.m-a sunat el inainte sa il sun e sa stabilim unde ne intilnim si apoi pe seara ne-am intilnit.de la o bere ne-am intins la mai multe...si da....tipa asta din poze chiar este viitoarea lui sotie si este si ea pasionata de masini.
in timpul cit ma stat la masa la baut bere am vazut si actele acestor bmw-uri care sunt pe numele lui in acte,si poze cu el linga masina si multe altele.....iar pe linga aceste bmw-uri chiar mai are ceva masini pe care din cauza unora dintre voi nu le-a mai pus sa le vedeti....nu ai place sa se laude si asta e un motiv pe care eu il accept....iar daca nu apare el cu familia lui pe net linga o amarata de masina nu apare din motive pe care acum le-am inteles si ai dau dreptate...motive personale.
este un om normal ca si noi cei pasionati de masini de aici...cei care intradevar suntem pasionati....nu e un bogatas cum poate unii dintre voi cred asta...este un om normal....numai ca situatia financiara a unui cetatean german este de 10 ori mai buna decit a noastra in general.
sunt multe de zis dar cred ca deja am un post exagerat de lung si poate plictisesc....
bafta in continuare tuturor si lui ai urez mult noroc in proiectul actual si pentru indeplinirea visului sau......bafta si noroc dane.
cu stima....

dan_m3 07-08-06 09:01

Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
 
Quote:

Originally Posted by edy77_driver
mai fratilor....m-am intilnit cu omul la o bere asa cum stabilit cu el...si apoi pe seara ne-am intilnit. de la o bere ne-am intins la mai multe...si da........

salut eddy, da, a fost o seara frumoasa ca intre prieteni care nu sau mai vazut de mult timp:rolleyes2

si dupa nota de plata au fost exact 10 beri,...:shock:

si data viitoare poate ne plimbam cu land rover - ul chromat, fiindca subaru este "numai de cumparaturi" :lol:

si daca ramine vremea frumoasa, scoatem si doamnele la o terasa :lol:

danny

dan_m3 07-08-06 15:55

Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
 
eddy, uite cum arata masinutza inainte de "accident" :

http://www.e30hk.org/photogallary/danny/photo.html

:mrgreen:

edy77_driver 07-08-06 17:35

Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
 
shogun....daca dan o sa mai vrea sa va arate poze o sa vezi si mai multe si poate cei care aveti o pasiune pentru aceasta marca si aveti asa masina proprietate ..crede-ma ca ai ce invata de la el.eu zic doar atit...sa dea dumnezeu sa mai apara si altii ca el cu orice tip de masina si cu aceeasi pasiune nebuna.pana acum pot sa zic ca dj16xxs ai seamana lui dan din multe puncte de vedere.
intradevar e un pasionat inrait al bmw-ului.
nu il laud dar spun adevaru dupa cite am vb si am vazut in poze.
intrati la el pe pagina si o sa intelegeti si mai mult.

dan_m3 07-08-06 17:55

Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
 
cam asa arata ursuletzul in faza II, deci acum 5 ani, prezentarea la bmw-style.de, + TVR + moaca mea ,... :rolleyes2

http://www.bmw-style.de/homepage/style_daniel_m3.htm

:ciggy:


All times are GMT +2. The time now is 23:31.

- Copyright 2026 4Tuning