![]() |
re: E46 - TM 77 EEE
capota si jantele te da pe spate ......super frumoase...asteptam urmatoarele modificari:D
|
re: E46 - TM 77 EEE
* bcoupe .. mersi, si eu astept sa fie gata....
* SAX1987 ..momentan am altele pe masina ... :D dar alea o sa ramana.... * crysty.bobok ... mersi .. discutam mai multe cand vi in tm.. (asa am inteles.) * V1RuS .. ironic? * sprinter ... nu frate.. era TeMelieeeee :lol: * SB09HMM .. incet incet vin si celalalte piese ... vedem la final daca e ce trebuie... |
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Sa o stapanesti Sanatos Caius ... si multa bafta la proiect, astept sa vad ceva indraznet si frumos ... Un mic M cabrio ...
Stima si multa bafta inca o data si felicitari pt achizitie |
re: E46 - TM 77 EEE
Ricardihno ... thx bro'... la fel si tie!!
|
re: E46 - TM 77 EEE
Hai ca ma speriasem, credeam ca ai renuntat la a mai posta pe forum.
Vad un inceput bun, sper ca cu ocazia asta o sa imi schimb parerea despre cabrio, cu siguranta o sa faci ceva super. Spor la treaba! Astept poze cu update`uri si toate cele.:rolleyes2 |
re: E46 - TM 77 EEE
spor caiusitooss....sa o vedem cat mai repede pe strazi...;)
|
re: E46 - TM 77 EEE
D.Allecs ... o sa revin cu poze pe parcurs.. :D
raulitoosss... che pasa hombre? :lol: ai gasit loganu? :D |
re: E46 - TM 77 EEE
caius ti-am vazut masina aseara la iveco si apoi dupa ce ai plecat...ce o patit capota? mai exact acolo langa nari?:sad:
|
re: E46 - TM 77 EEE
era pe val ... s'a crezut ricky martin - she bangs :lol:
se face... nu'i stres... sper saptamana viitoare sa o bag la vopsit.. sa pun jantele sus si toate piesele care le mai am acasa... sa nu fie curcubeu... |
re: E46 - TM 77 EEE
vad ca te misti domnu, asteptam produsul finit :D
|
re: E46 - TM 77 EEE
da... si eu astept sa fie gata.....:D
|
re: E46 - TM 77 EEE
hooooo cu tata, k mai e pana la vopsit :D tuningu bos nu e gata...
|
re: E46 - TM 77 EEE
am retusat capota.. sa nu mai circul asa cu ea ...
a venit si difusoru' CSL thx to PAK ... si inca un pachetel pt care ii multumesc lu RRM .. :D ... mai vin si altele pe parcurs ... |
re: E46 - TM 77 EEE
Mai arunca pe aici niste poze, asa... sa ne mai clatim ochii.:rolleyes2
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:18. |
- Copyright 2026 4Tuning