![]() |
Re: Mazda RX8
Quote:
|
Re: Mazda RX8
valabil
|
Re: Mazda RX8
valabil
|
Re: Mazda RX8
Imi cer scuze ca te intreb,dar nu are motorul de 1300cc?Ca la noi motoarele rotax se inmultesc cu x2 e alta treaba. :???:
|
Re: Mazda RX8
Quote:
|
Re: Mazda RX8
2616 mai exact , eu am inmatriculat masina pe pensionar si am 308ron pe 6luni rca.
|
Re: Mazda RX8
Şi impozitul cāt este /an? :)
|
Re: Mazda RX8
Quote:
acuma este 600 si ceva de ron. |
Re: Mazda RX8
valabil , accept unele variante .
|
Re: Mazda RX8
anuntul mai este valabil, masina a primit si placute de frana fata+spate si este parcata in garaj pana la primavara deoarece acuma ninge si nu ma risc sa ma plimb cu ea.
accept si unele variante cu auto evaluate la pret real, preferabill pe benzina pana in 3000cm, inmatriculate. |
Re: Mazda RX8
valabil 8000eur
|
Re: Mazda RX8
Excelent pret... Sunt surprins ca nu s-a dat pana acum !
|
Re: Mazda RX8
valabil
|
Re: Mazda RX8
vandut se poate inchide.
|
Re: Mazda RX8
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:08. |
- Copyright 2026 4Tuning