Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand Mazda RX8 (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/212178-mazda-rx8.html)

vectra a 24-10-10 18:59

Re: Mazda RX8
 
Quote:

Originally Posted by vectra a (Post 3745040)
valabil ,
accept unele variante in special bmw

valabil

vectra a 03-11-10 23:23

Re: Mazda RX8
 
valabil

vectra a 12-11-10 08:19

Re: Mazda RX8
 
valabil

PH86MIN 12-11-10 12:21

Re: Mazda RX8
 
Imi cer scuze ca te intreb,dar nu are motorul de 1300cc?Ca la noi motoarele rotax se inmultesc cu x2 e alta treaba. :???:

RIcKO 12-11-10 12:37

Re: Mazda RX8
 
Quote:

Originally Posted by PH86MIN (Post 3806252)
Imi cer scuze ca te intreb,dar nu are motorul de 1300cc?Ca la noi motoarele rotax se inmultesc cu x2 e alta treaba. :???:

asa e , tot ce platesti la ea platesti ca si cum ai avea motor de 2,6

vectra a 13-11-10 20:28

Re: Mazda RX8
 
2616 mai exact , eu am inmatriculat masina pe pensionar si am 308ron pe 6luni rca.

Predator_MCC 13-11-10 22:54

Re: Mazda RX8
 
Şi impozitul cāt este /an? :)

vectra a 14-11-10 20:44

Re: Mazda RX8
 
Quote:

Originally Posted by Predator_MCC (Post 3810233)
Şi impozitul cāt este /an? :)

1200ron de la 1 ian 2011.
acuma este 600 si ceva de ron.

vectra a 30-11-10 20:42

Re: Mazda RX8
 
valabil , accept unele variante .

vectra a 13-12-10 08:50

Re: Mazda RX8
 
anuntul mai este valabil, masina a primit si placute de frana fata+spate si este parcata in garaj pana la primavara deoarece acuma ninge si nu ma risc sa ma plimb cu ea.



accept si unele variante cu auto evaluate la pret real, preferabill pe benzina pana in 3000cm, inmatriculate.

vectra a 20-12-10 20:48

Re: Mazda RX8
 
valabil 8000eur

Supra_Guy 21-12-10 10:06

Re: Mazda RX8
 
Excelent pret... Sunt surprins ca nu s-a dat pana acum !

vectra a 01-01-11 10:33

Re: Mazda RX8
 
valabil

vectra a 20-02-11 20:50

Re: Mazda RX8
 
vandut se poate inchide.

SantoD 09-03-11 10:24

Re: Mazda RX8
 
Quote:

Originally Posted by vectra a (Post 3699618)
vand rx8
an 2004
inmatriculat pers fizica, proprietar.
motor 2600 , cp 231
climatronic,scaune piele+incalzite,oglinzi+geamuri electrice
abs,dsc, 6 airbag
2 chei, inchidere centralizata
6 viteze, magazie cd, folie geamuri, xenon+spalatori faruri
pret 8600 usor neg
accept unele variante cu auto evaluate la pret corect.

Salut. O varianta cu https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...on-350-cp.html te intereseaza? Impozit mic, rca ieftin, consum foarte acceptabil (PS: nu baga pretul in seama ca anuntul e mai vechi)


All times are GMT +2. The time now is 15:08.

- Copyright 2026 4Tuning