Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010 (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/211449-anonymous-drag-racing-day-09-16-octombrie-2010-a.html)

jakal 02-10-10 23:15

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
Quote:

Originally Posted by VooN (Post 3697906)
Dc sunt liber vin si eu ca participant

ZAU......ai soft?....vrei un soft...?....:lol:

am 3 locuri libere.....30 ron biletul dus-intors......muzica si caterinca in masina incluse in pret....:))

daca gasesc oameni vin...daca nu...pas.....:sad:

alexone 04-10-10 07:40

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
Sa reintregim lista:

1. alexone - BMW e30 325
2. mihaistan - Citroen BX T D1
3. DONU' - BMW E30 TURBO
4. jakal - BMW e30 325
5. VooN - Colt CZT

Nici unul de mai sus nu vin 100%, dar fiecare spera sa isi rezolve problemele si sa apara.

Sper sa mergem toti.

mihaistan 04-10-10 11:42

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
eu 99% vin... mai umblu sapt asta la masina , iar vineri mi`am dedicat toata ziua pt harb , sa scot zeama din ea :lol: sper sa nu scot prea mult si sa faca ceva poc :lol:

DONU' 04-10-10 13:53

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
75 % merg si eu cu BMW-ul.
Maine imi vine uleiul, alt cardan, sa montez cutia de M3 si sa remediez problema cu pierderea de lichid de frana.

LOKa 04-10-10 18:04

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
Cam putini pe lista..restu` nu se incumeta?:?:

mihaistan 04-10-10 22:09

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 3701682)
75 % merg si eu cu BMW-ul.
Maine imi vine uleiul, alt cardan, sa montez cutia de M3 si sa remediez problema cu pierderea de lichid de frana.

fa draq ceva cu uleiu de frana ... ca iar ma intorc uns :lol:

cu aceasta ocazie , provoc pe voonu la dans :lol: inainte de cursa .... sa vad daca modificarile sunt bune :-) eventual joi/vineri :d

jakal 05-10-10 07:49

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
am rezolvat cu schimbul de tura.....nu mai ma duc vineri noapte la munca..deci sambata sint sanse 90% sa merg......
urmeaza sa vad daca vand bilete la taxiu.....ca e criza.....:D

VooN 05-10-10 07:57

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
Quote:

Originally Posted by mihaistan (Post 3702986)
fa draq ceva cu uleiu de frana ... ca iar ma intorc uns :lol:

cu aceasta ocazie , provoc pe voonu la dans :lol: inainte de cursa .... sa vad daca modificarile sunt bune :-) eventual joi/vineri :d


Ai soft? Dc nu ai sa-ti dau eu surubelnita racing sa-ti pui soft de curse.

Pana atunci eu tre' sa schimb elicea propulsoare cu una de spart valuri ca se anunta vant si ploaie...ZAU ZIC !

TOBA^ 05-10-10 08:03

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
Ati uitat o masina care aduce multe aplauze orasului Ploiesti !!!!:))))) Boby MOM:))
Nu are cum sa nu vina ... e organizator !!!:D

mihaistan 05-10-10 08:22

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
Quote:

Originally Posted by VooN (Post 3703489)
Ai soft? Dc nu ai sa-ti dau eu surubelnita racing sa-ti pui soft de curse.

Pana atunci eu tre' sa schimb elicea propulsoare cu una de spart valuri ca se anunta vant si ploaie...ZAU ZIC !

da da , imi fac soft .... astazi l`am comandat ajunge joi :twisted: si nu glumesc ....

MIHAI_NEBUNU 05-10-10 09:32

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
mi-am luat concediu vin si eu dar sa speram ca nu o sa ploua
din lipsa de aderenta nu cred ca o sa fac mare branza

T@zMania 05-10-10 10:50

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
Quote:

Originally Posted by TOBA^ (Post 3703496)
Ati uitat o masina care aduce multe aplauze orasului Ploiesti !!!!:))))) Boby MOM:))
Nu are cum sa nu vina ... e organizator !!!:D

nu avem cum sa il uitam,dar nu e singurul care aduce aplauze orasului,avem destui care participa si fac treaba buna:nebunu cu e36 2.5 turbo,voon cu czt,mihai cu citroen la diesel,jakalu.....si probabil lista poate continua....sa nu uitam si cei doi ursi turbo a lui vlad si donu ;)
potential exista,inca nu este exploatat la maxim:)

TOBA^ 05-10-10 13:07

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
Cine nu stie ! si nebunu' e organizator !!!!:D

Nu am vrut sa zic ca nu sunt masini bomba la voi!!!! dar am vazut ca nu este pe lista Boby... imi cer scuze ca nu am scris de toti ,dar nu ii cunosc pe toti !

T@zMania 05-10-10 13:21

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
Quote:

Originally Posted by TOBA^ (Post 3704292)
Cine nu stie ! si nebunu' e organizator !!!!:D

Nu am vrut sa zic ca nu sunt masini bomba la voi!!!! dar am vazut ca nu este pe lista Boby... imi cer scuze ca nu am scris de toti ,dar nu ii cunosc pe toti !

nu a insinuat nimeni ca ai fi zis asa ceva.....stai linistit.
multa bafta cu organizarea ;)

alexone 05-10-10 13:33

Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 octombrie 2010
 
1. alexone - BMW e30 325 - S2
2. mihaistan -
Citroen BX T D1 - S7
3. DONU' -
BMW E30 TURBO- S34. jakal - BMW e30 325 - S2
5. VooN -
Colt CZT - S2
6. Nebunu - BMW e36 325 TURBO - S3
7. BobyMOM -
BMW e30 TURBO - S4
8. Sobi -
BMW e92 335d - S8

Cica azi o sa fie si masina mea gata ... sa vedem.

Ady_viteza, Madalin ... voi??? Nu veniti?


All times are GMT +2. The time now is 18:20.

- Copyright 2026 4Tuning