Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand BMW 324D (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/210948-bmw-324d.html)

bogdan1991s 18-11-10 02:13

Re: BMW 324D
 
up up. asigurare proaspat facuta 320 ron pe 6 luni;) impozit platit

VladM 21-11-10 18:56

Re: BMW 324D
 
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...-e30-324d.html ?

VladM 21-11-10 20:06

Re: BMW 324D
 
Quote:

Originally Posted by VladM (Post 3831741)

Scz,am incurcat ceva cred,ma refeream la seatul de la semnatura.

mad_mario 22-11-10 19:33

Re: BMW 324D
 
un golf 2 1,8 8 v?

bogdan1991s 04-01-11 07:41

Re: BMW 324D
 
up up 1000 euro urgent. asigurare are impozit platit acte in regula;)

p.s sau schimb cu audi 80 b3

bogdan1991s 04-01-11 09:23

Re: BMW 324D
 
rog un moderator sa uneasca postul asta cu postul de sus . nu este up

am uitat sa specific ca masina a primit cauciucuri de iarna 205 pe fata si 195 pe spate ca noi

alexone 04-01-11 12:54

Re: BMW 324D
 
Quote:

Originally Posted by bogdan1991s (Post 3712090)
impozitul este 280 ron am foaia daca vrei o scanez si o postez si asigurarea pe 6 luni 300 ron la fel o pot scana si posta

Atat a fost impozitul pe anul trecut ... noul impozit este 864 lei/an pentru acest motor. E corect ca lumea sa stie.;)
A crescut de la la 30 lei/200 cc la 72 lei/200 cc la clasa aceasta intre 2001-2600 cc. Niste nesimtiti astia cu impozitele lor. Si eu am 2 masini una 2200 cc si alta 2500 cc si impozitul e monstruos ... :evil:

bogdan1991s 04-01-11 12:56

Re: BMW 324D
 
da a fost pe anu trecut mie acum mi-a venit 500 ron impozitul pe an:rolleyes2
si mai am un prieten cu bmw 324 si tot 500 ron i-a venit:!::!::!:

VladM 04-01-11 20:12

Re: BMW 324D
 
Te intereseaza Seatul meu ?

bogdan1991s 12-01-11 11:51

Re: BMW 324D
 
vlad prefer ceva inmatriculat

bogdan1991s 23-01-11 00:21

Re: BMW 324D
 
se poate inchide


All times are GMT +2. The time now is 02:39.

- Copyright 2026 4Tuning