![]() |
Re: Machete in lucru-DrifterGT
Quote:
|
Re: Machete in lucru-DrifterGT
nu arata rau man.bravo.
|
Re: Machete in lucru-DrifterGT
4 Attachment(s)
Quote:
Quote:
|
Re: Machete in lucru-DrifterGT
nu a fost deloc o idee rea.in privinta culorii...mi e nu-mi prea place, dar in rest e ok.ai facut treaba buna.:D
|
Re: Machete in lucru-DrifterGT
1 Attachment(s)
Pai culoarea/material e aproape ca cel care il foloseste kyosho.
Numai ca problema este ca a mea este vopsita (si nu deodata neagra) si de aceasta cand fac poze de la 3cm cu blitz iese alta culoare. Dar defapt ea e neagra doar ca reflecta lumina. La lumina naturala se vede la fel ca X3 :D. |
Re: Machete in lucru - DrifterGT
not bad 8)
arata bine.bravo |
Re: Machete in lucru - DrifterGT
13 Attachment(s)
Multumesc , acum sa trecem la lucruri mai faine!
Volkswagen Passat 2001 Tuning ! *Grila fata plasa metalica *Jante 22" cu buza cromata *Discuri de frana *Etrieri rosii *Folie geamuri spate 100% *Parasolar fata/spate *DvD interior fata/spate *3 BOXE spate luneta *Numar inmatriculare luneta *Scaune cu centrul alb *Faruri negre *Scos emblema VW *Scos placute [VW SEDAN] *Scos grila croamta VW *Pus mocheta galbena *Pus pres metalic Toate acestea au fost facute in 4ore aseara! Sper sa va placa! Si rotiile nu sunt prea inafara , asa am vrut sa fie modelul! |
Re: Machete in lucru - DrifterGT
ce rol are parasolarul de pe luneta din spate:confused2:?:? nu incerci sa faci miezul jantelor negru? cred ca ar da bine de tot...
|
Re: Machete in lucru - DrifterGT
Quote:
Cu jantele o sa ma mai gandesc :D ! |
Re: Machete in lucru - DrifterGT
Ce macheta frumoasa...nu trebuia sa ti bati joc de ea in halul asta....parca e balena pe tocuri cu jantele alea? Se invart macar ? :) Bafta in continuare la "tunat"
|
Re: Machete in lucru - DrifterGT
Quote:
PS: Se invart si mai e si loc! L.E: Sunt la inceput , nu stiu daca toti s'au nascut mari profesionisti in Tuning ??? Daca am gresit , pot corecta ;) si nu am facut'o sa imi bat joc de ea! |
Re: Machete in lucru - DrifterGT
este ok drifter.asa se invata.Daca vrei sa pastrezi jentile poti face niste evazari aripi.Jentile mie personal nu-mi plac asa cromate.Le-ai putea face negre.Mult succes.
|
Re: Machete in lucru - DrifterGT
În loc să veniţi cu critici mai bine veniţi cu sfaturi AVIZ AMATORILOR ! ;) Nimeni nu s-a născut învăţat ...şi e o machetă până la urmă ...se poate repara oricând dacă nu ...se cumpără alta ...:rolleyes2
Eu înţeleg Drifter că ai vrut să o faci să fie Low ca în poza cu cea reală dar ...low nu înseamnă roţile ieşite atât de mult înafară , arată kitschoasă şi parasolarul ăla o face şi mai urâtă , parasolar ca ăla pe lunetă văd la ăştia de neam cu bulibaşa ...:-) eu zic să o iei de la zero frumos ...îi dai altă culoare şi o laşi mai simplă :) părerea mea ... |
Re: Machete in lucru - DrifterGT
Quote:
Quote:
Merci de sfat! |
Re: Machete in lucru - DrifterGT
e super pasatul dar rotile sunt cam inafara asa le lasi sau erau puse provizoriu??
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:52. |
- Copyright 2026 4Tuning