![]() |
Re: Daewoo Espero
Salut. Mersi de oferta, dar imi trebuie 1600 cash, pt avans la o alta masina.
Rog seriozitate, decat sa primesc 10 tel/zi si nimeni sa vada masina, mai bine 1 tel si cu adevarat interesat! Inca valabil... |
Re: Daewoo Espero
Up , frumoasa masina!
|
Re: Daewoo Espero
Urgent! Astept oferte serioase!La prima oferta buna masina pleaca!
|
Re: Daewoo Espero
Masina s-a vandut! Se poate inchide!
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:31. |
- Copyright 2026 4Tuning