Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand Logan... (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/21072-vand-logan.html)

MauS 05-08-06 17:40

Re: Vand Logan...
 
ca n-am camera acum.... e in service........... iar dau explicatzii.....


singurele diferente dintre pozele vechi si masina in starea sa actuala este CD-player-ul.... :p

Cr1Sty_xxl 05-08-06 17:42

Re: Vand Logan...
 
loooooooooooooooooooooooooool

MauS 05-08-06 18:17

Re: Vand Logan...
 
Quote:

Originally Posted by Cr1Sty_xxl
loooooooooooooooooooooooooool



fi mai explicit...sa te intelegem si noi.....

Hai ca topic-ul o da in chat......

FARA OFF-TOPIC-uri... va rog

Cr1Sty_xxl 05-08-06 20:20

Re: Vand Logan...
 
pai nu sti ce inseamna "lol"..??

MauS 07-08-06 06:39

Re: Vand Logan...
 
Quote:

Originally Posted by Cr1Sty_xxl
pai nu sti ce inseamna "lol"..??


Stiu ce inseamna "lol'' :evil: ..... foloseam si eu ..."lol"... la 14 ani cand umplam pe mIRC.... ce nu inteleg este de ce ai avut reactia asta...

MauS 09-08-06 21:20

Re: Vand Logan...
 
Quote:

Originally Posted by Cr1Sty_xxl
pai nu sti ce inseamna "lol"..??

Era sa uit.... Tr1Sty_xxl....:idea:

cuvantul STII se scrie cu DOI de "I" .....:arrow:



PRET NOU...8500 E negociabil (dar nu prea mult)

DRooPY 10-08-06 01:14

Re: Vand Logan...
 
fi amabil si imprumuta d ela un prieten,vecin ,ruda o camera foto digitala si fotografiaza spatele , motorul, evacuarea ( daca ai putea sa o pui pe o rampa) si cadranele cu plasma...! sunt interesat de loganul tau si vreau s ama conving ca tot ce ai enumerat mai sus este real.. multumesc!

MauS 10-08-06 18:52

Re: Vand Logan...
 
Quote:

Originally Posted by DRooPY
fi amabil si imprumuta d ela un prieten,vecin ,ruda o camera foto digitala si fotografiaza spatele , motorul, evacuarea ( daca ai putea sa o pui pe o rampa) si cadranele cu plasma...! sunt interesat de loganul tau si vreau s ama conving ca tot ce ai enumerat mai sus este real.. multumesc!



OK .... incerc :):D

DRooPY 14-08-06 09:26

Re: Vand Logan...
 
se face o saptamana de cand nu ai mai postat .. merci mult si bafta la vanzare..!


All times are GMT +2. The time now is 09:24.

- Copyright 2026 4Tuning