![]() |
Re: Vand Logan...
ca n-am camera acum.... e in service........... iar dau explicatzii.....
singurele diferente dintre pozele vechi si masina in starea sa actuala este CD-player-ul.... :p |
Re: Vand Logan...
loooooooooooooooooooooooooool
|
Re: Vand Logan...
Quote:
fi mai explicit...sa te intelegem si noi..... Hai ca topic-ul o da in chat...... FARA OFF-TOPIC-uri... va rog |
Re: Vand Logan...
pai nu sti ce inseamna "lol"..??
|
Re: Vand Logan...
Quote:
Stiu ce inseamna "lol'' :evil: ..... foloseam si eu ..."lol"... la 14 ani cand umplam pe mIRC.... ce nu inteleg este de ce ai avut reactia asta... |
Re: Vand Logan...
Quote:
cuvantul STII se scrie cu DOI de "I" .....:arrow: PRET NOU...8500 E negociabil (dar nu prea mult) |
Re: Vand Logan...
fi amabil si imprumuta d ela un prieten,vecin ,ruda o camera foto digitala si fotografiaza spatele , motorul, evacuarea ( daca ai putea sa o pui pe o rampa) si cadranele cu plasma...! sunt interesat de loganul tau si vreau s ama conving ca tot ce ai enumerat mai sus este real.. multumesc!
|
Re: Vand Logan...
Quote:
OK .... incerc :):D |
Re: Vand Logan...
se face o saptamana de cand nu ai mai postat .. merci mult si bafta la vanzare..!
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:24. |
- Copyright 2026 4Tuning