![]() |
Re: M3-uri ft tari !
tot a lui razvy e cea mai misto :)
imi place mie in mod special masina aia.... |
Re: M3-uri ft tari !
superbe........
|
Re: M3-uri ft tari !
un m3 vechi, antik si de demult...dar poate la anul va sparge 300 Km/h :rolleyes2
http://www.m3e30.com/pic/DANNY_M3_M5_17_18_BB.jpg 8) |
Re: M3-uri ft tari !
Quote:
Inca ceva poze pe non M... https://img100.imageshack.us/img100/5934/frontgarcd7.jpg http://www.fjollrosa.com/temp/forum/...1/_MG_8806.JPG http://www.fjollrosa.com/temp/forum/...1/_MG_8837.JPG http://www.fjollrosa.com/temp/forum/...1/_MG_8865.JPG http://www.fjollrosa.com/temp/forum/...1/_MG_8926.JPG http://www.fjollrosa.com/temp/forum/...1/_MG_8940.JPG |
Re: M3-uri ft tari !
razvan, e prea smekera masina ta, n-am ce sa-ti mai spun, e prea tare ;)
|
Re: M3-uri ft tari !
8 Attachment(s)
Nijte m3 uruletze
|
Re: M3-uri ft tari !
1 Attachment(s)
Si preferatul meu :D
|
Re: M3-uri ft tari !
1 Attachment(s)
muha ha ha ha old school
|
Re: M3-uri ft tari !
"Nijte m3 uruletze"
aha, vad ca cineva a "furat" poza cu instrumentele mele;) da, am tacho pina la 320 Km/h, dar o sa montez unul pina la 330 Km/h 8) :rolleyes2 |
Re: M3-uri ft tari !
Quote:
|
Re: M3-uri ft tari !
1 Attachment(s)
|
Re: M3-uri ft tari !
superba masinuta, e a ta ?
|
Bmw M3
12 Attachment(s)
Frumos nu?
|
Re: M3-uri ft tari !
da, jucaria a fost deja de 3 ori la TUNING WORLD si de 5 ori in BMW TUNING !!!
:rolleyes2 |
Re: M3-uri ft tari !
sa deie Domnu sa fie al tau Kane ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:05. |
- Copyright 2026 4Tuning