Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   BMW tuning (https://forum.4tuning.ro/138-bmw-tuning.html)
-   -   M3-uri ft tari ! (https://forum.4tuning.ro/138-bmw-tuning/20878-m3-uri-ft-tari.html)

aleks 26-07-06 14:44

Re: M3-uri ft tari !
 
tot a lui razvy e cea mai misto :)
imi place mie in mod special masina aia....

FuJi 10-08-06 02:02

Re: M3-uri ft tari !
 
superbe........

dan_m3 25-09-06 09:52

Re: M3-uri ft tari !
 
un m3 vechi, antik si de demult...dar poate la anul va sparge 300 Km/h :rolleyes2

http://www.m3e30.com/pic/DANNY_M3_M5_17_18_BB.jpg

8)

RaZvY_ 25-09-06 14:57

Re: M3-uri ft tari !
 
Quote:

Originally Posted by c3-mad (Post 493144)
Si mie imi pare rau sa te dezamagesc ..masina neagra ( din mijloc ) este M3 si nu are cum sa il vezi in romania sau oradea unde zici u ..pt ca poza e luata dp site dp WestCoastCostums ..si e preparata chiar de ei ..sry :D:D

Sa nu spui ca a ajuns masina mea la west coast? :) Ar fi fain, dar nu o cred pana nu vine linkul ;)

Inca ceva poze pe non M...
https://img100.imageshack.us/img100/5934/frontgarcd7.jpg
http://www.fjollrosa.com/temp/forum/...1/_MG_8806.JPG
http://www.fjollrosa.com/temp/forum/...1/_MG_8837.JPG
http://www.fjollrosa.com/temp/forum/...1/_MG_8865.JPG
http://www.fjollrosa.com/temp/forum/...1/_MG_8926.JPG
http://www.fjollrosa.com/temp/forum/...1/_MG_8940.JPG

aleks 27-09-06 12:23

Re: M3-uri ft tari !
 
razvan, e prea smekera masina ta, n-am ce sa-ti mai spun, e prea tare ;)

Fun<B.69.HAI> 02-10-06 23:39

Re: M3-uri ft tari !
 
8 Attachment(s)
Nijte m3 uruletze

Fun<B.69.HAI> 02-10-06 23:42

Re: M3-uri ft tari !
 
1 Attachment(s)
Si preferatul meu :D

JohnyXxx 03-10-06 01:47

Re: M3-uri ft tari !
 
1 Attachment(s)
muha ha ha ha old school

dan_m3 03-10-06 12:15

Re: M3-uri ft tari !
 
"Nijte m3 uruletze"

aha, vad ca cineva a "furat" poza cu instrumentele mele;)
da, am tacho pina la 320 Km/h, dar o sa montez unul pina la 330 Km/h 8)

:rolleyes2

JohnyXxx 03-10-06 13:20

Re: M3-uri ft tari !
 
Quote:

Originally Posted by dan_m3 (Post 573168)
"Nijte m3 uruletze"

aha, vad ca cineva a "furat" poza cu instrumentele mele;)
da, am tacho pina la 320 Km/h, dar o sa montez unul pina la 330 Km/h 8)

:rolleyes2

:D se mai intampla ce vrei :)))))

dan_m3 03-10-06 14:20

Re: M3-uri ft tari !
 
1 Attachment(s)
instrumentele sint de la ursuletzul negru :rolleyes2

Attachment 158126

:rolleyes2

JohnyXxx 03-10-06 23:42

Re: M3-uri ft tari !
 
superba masinuta, e a ta ?

Fun<B.69.HAI> 03-10-06 23:45

Bmw M3
 
12 Attachment(s)
Frumos nu?

dan_m3 04-10-06 13:34

Re: M3-uri ft tari !
 
da, jucaria a fost deja de 3 ori la TUNING WORLD si de 5 ori in BMW TUNING !!!

:rolleyes2

Duruselu 05-10-06 18:01

Re: M3-uri ft tari !
 
sa deie Domnu sa fie al tau Kane ;)


All times are GMT +2. The time now is 10:21.

- Copyright 2026 4Tuning