Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   JOBURI (https://forum.4tuning.ro/396-joburi.html)
-   -   ANGAJEZ AJUTOR MECANIC (https://forum.4tuning.ro/396-joburi/208248-angajez-ajutor-mecanic.html)

al3xino 30-01-13 18:30

Re: ANGAJEZ AJUTOR MECANIC
 
Nu vreau sa fiu rau dar daca ai pune macar minimul cat esti dispus sa platesti ai avea mai multi clienti (sau mai putini) la acest job. Bafta

B-11-AYG 30-01-13 19:45

Re: ANGAJEZ AJUTOR MECANIC
 
Quote:

Originally Posted by al3xino (Post 5341608)
Nu vreau sa fiu rau dar daca ai pune macar minimul cat esti dispus sa platesti ai avea mai multi clienti (sau mai putini) la acest job. Bafta

Eu lucrez de 2 ani aici. daca vrei sa stii salariu mi se pare de bun simt sa mergi la un interviu.
Nici eu nu vreau sa fiu rau dar a venit unu de nu stia sa tina pistolul in mana..

Recomand cu incredere sa mergeti la un interviu, o sa gasiti oameni prietenosi, intelegatori si harnici ;)

anduaox 30-01-13 23:13

Re: ANGAJEZ AJUTOR MECANIC
 
Asa cum a zis si AYG cred ca nu e foarte greu sa dai macar un telefon daca nu un interviu. E greu sa iti zic ce salariu pot da unui om despre care nu stiu absolut nimic.

al3xino 31-01-13 11:22

Re: ANGAJEZ AJUTOR MECANIC
 
Ar putea fi ceva de genu:
-Iti dau 100 de euro. Ce stii sa faci de banii astia?
-Sa dau cu matura!
-Atunci iti dau 30.
Ideea e ca trebuie sa existe o suma minima nu?

anduaox 31-01-13 11:27

Re: ANGAJEZ AJUTOR MECANIC
 
Ai vreun interes fata de postul asta ? Sau vorbim doar asa ca sa facem posturi ?

al3xino 31-01-13 20:48

Re: ANGAJEZ AJUTOR MECANIC
 
Quote:

Originally Posted by sorcer (Post 3653258)
daca ai inceput cu asemnea raspunsuri e evident cat de serioasa e oferta ! Asta ca sa iti raspund in acelasi stil. Sa nu crezi ca lumea se angajeaza ca sa faca pomeni.

Cred ca ii dau dreptate colegului sorcer.
La mai multe posturi primesc vreun premiu? Lumineaza-ma tu ca nu stiu cum merg treburile pe aici

anduaox 01-02-13 08:16

Re: ANGAJEZ AJUTOR MECANIC
 
bai baiatule ai sunat tu si ti s-a spus sa faci pomeni ?
ai demonstrat ca ai experienta si ti s-a oferit un salariu mizer?
cum sa iti zic eu ca iti dau 10 lei si tu nu faci de 1 leu ? sau invers iti dau 10 si tu faci de 100 ?
dai o proba de lucru si in functie de asta ti se ofera un salariu.

andutzu_com 01-02-13 11:10

Re: ANGAJEZ AJUTOR MECANIC
 
ce de idei pe aici... indicat ar fi bine ca angajatorul sa se duca la posibilul angajat pt un interviu ! e cel mai bine pt voi !

Omul a explicat foarte bine cine e interesat sa vina la interviu ! simplu,dar unii poate din comoditate nu se deplaseaza (stiind probabil ca salariul nu este cel pe care il vor ei, ca nu il afiseaza angajatorul ) tipic !

mihaita.toma.93 17-04-14 11:38

Re: ANGAJEZ AJUTOR MECANIC
 
mai este de actualitate anuntul pt uncenic auto?? astept PM daca mai este valabil

anduaox 02-09-14 09:38

Re: ANGAJEZ AJUTOR MECANIC
 
NU MAI ESTE VALABIL. MULTUMESC

adysor88 10-02-15 11:27

Re: ANGAJEZ AJUTOR MECANIC
 
buna eu sunt mecanic ...nu sunt calificat dar mia lacut de mic nu le stiu eu pe toate dar sunt dispus sa invat unde ma pot angaja .......sunt din constanta


All times are GMT +2. The time now is 20:41.

- Copyright 2026 4Tuning