![]() |
Re: ANGAJEZ AJUTOR MECANIC
Nu vreau sa fiu rau dar daca ai pune macar minimul cat esti dispus sa platesti ai avea mai multi clienti (sau mai putini) la acest job. Bafta
|
Re: ANGAJEZ AJUTOR MECANIC
Quote:
Nici eu nu vreau sa fiu rau dar a venit unu de nu stia sa tina pistolul in mana.. Recomand cu incredere sa mergeti la un interviu, o sa gasiti oameni prietenosi, intelegatori si harnici ;) |
Re: ANGAJEZ AJUTOR MECANIC
Asa cum a zis si AYG cred ca nu e foarte greu sa dai macar un telefon daca nu un interviu. E greu sa iti zic ce salariu pot da unui om despre care nu stiu absolut nimic.
|
Re: ANGAJEZ AJUTOR MECANIC
Ar putea fi ceva de genu:
-Iti dau 100 de euro. Ce stii sa faci de banii astia? -Sa dau cu matura! -Atunci iti dau 30. Ideea e ca trebuie sa existe o suma minima nu? |
Re: ANGAJEZ AJUTOR MECANIC
Ai vreun interes fata de postul asta ? Sau vorbim doar asa ca sa facem posturi ?
|
Re: ANGAJEZ AJUTOR MECANIC
Quote:
La mai multe posturi primesc vreun premiu? Lumineaza-ma tu ca nu stiu cum merg treburile pe aici |
Re: ANGAJEZ AJUTOR MECANIC
bai baiatule ai sunat tu si ti s-a spus sa faci pomeni ?
ai demonstrat ca ai experienta si ti s-a oferit un salariu mizer? cum sa iti zic eu ca iti dau 10 lei si tu nu faci de 1 leu ? sau invers iti dau 10 si tu faci de 100 ? dai o proba de lucru si in functie de asta ti se ofera un salariu. |
Re: ANGAJEZ AJUTOR MECANIC
ce de idei pe aici... indicat ar fi bine ca angajatorul sa se duca la posibilul angajat pt un interviu ! e cel mai bine pt voi !
Omul a explicat foarte bine cine e interesat sa vina la interviu ! simplu,dar unii poate din comoditate nu se deplaseaza (stiind probabil ca salariul nu este cel pe care il vor ei, ca nu il afiseaza angajatorul ) tipic ! |
Re: ANGAJEZ AJUTOR MECANIC
mai este de actualitate anuntul pt uncenic auto?? astept PM daca mai este valabil
|
Re: ANGAJEZ AJUTOR MECANIC
NU MAI ESTE VALABIL. MULTUMESC
|
Re: ANGAJEZ AJUTOR MECANIC
buna eu sunt mecanic ...nu sunt calificat dar mia lacut de mic nu le stiu eu pe toate dar sunt dispus sa invat unde ma pot angaja .......sunt din constanta
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:41. |
- Copyright 2026 4Tuning