Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   British International Motor Show 2006 (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/20821-british-international-motor-show-2006-a.html)

Marian_nebunu 21-07-06 21:05

Re: British International Motor Show 2006
 
masini de vis.cand vreodata sa conduci vreuna dintre ele.astea deja sunt "prototipuri pentru romani"fff rar vezi un dintre ele prin bucuresti.sau prin romania

c3-mad 22-07-06 00:41

Re: British International Motor Show 2006
 
1 Attachment(s)
Mult prea tare maibach exelero ..dupa parerea mea le face pe toate de acolo ..ca masina .. face si chiar aceasta masina daca poate fi numita masina ..sucs ce cauta carutza asta acolo ? :paper: :tetter:

weedboy 22-07-06 02:22

Re: British International Motor Show 2006
 
Doamne ce mai masini,si mai sunt si toate la un loc.....nasoale toate dupa mene :D :D :D :D :D:D :D









:evil: In loved with bmw:twisted:

baloo_cs 22-07-06 09:36

Re: British International Motor Show 2006
 
:shock: :shock: :shock: Frumoase Masini..:shock: :shock: :shock:

k4r4 22-07-06 09:56

Re: British International Motor Show 2006
 
naspaaaaa.....ca nu-s ale mele:))

AK-ZER 22-07-06 10:48

Re: British International Motor Show 2006
 
wow TVR Cerbera speed12 model 2004...McLaren f1, caparo t1, Sagarisul..e un facelift sau ce e cu eshapamentele alea iesind k la 440R? arata mai fain asha..gorgeous cars.. ce n-ash da sa fiu acolo..

solo24 22-07-06 14:21

Re: British International Motor Show 2006
 
rolsu ala e frumos
si are performante bunicele

TSC-Us 27-07-06 15:04

Re: British International Motor Show 2006
 
yap sant cateva masinii exceptionale dar si niste buburuze simpatice..."))
SLR McLaren e cel mai tare!

aleXpeed 29-07-06 10:58

Re: British International Motor Show 2006
 
nu-mi pot crede ochilor cum McLaren F1 din 1992 face inca furori, si la design nu dezamageste nici acum dupa 14 ani.

PauL.LFS 03-08-06 13:24

Re: British International Motor Show 2006
 
daca ar fi sa aleg :lol: da nu am io norocu ala :D as alege McLaren F1 ;) mi se pare una dintre cele mai misto supermasini

CT 22 MRO 06-08-06 22:22

Re: British International Motor Show 2006
 
cool british cars :P ;)

Prestige 19-06-07 15:19

Re: British International Motor Show 2006
 
NIMIC nu se compara cu acel Caparo portocaliu.Posibil peste orice alta supermasina la ora actuala. Poate un thread despre ea ?


All times are GMT +2. The time now is 01:37.

- Copyright 2026 4Tuning