![]() |
Re: British International Motor Show 2006
masini de vis.cand vreodata sa conduci vreuna dintre ele.astea deja sunt "prototipuri pentru romani"fff rar vezi un dintre ele prin bucuresti.sau prin romania
|
Re: British International Motor Show 2006
1 Attachment(s)
Mult prea tare maibach exelero ..dupa parerea mea le face pe toate de acolo ..ca masina .. face si chiar aceasta masina daca poate fi numita masina ..sucs ce cauta carutza asta acolo ? :paper: :tetter:
|
Re: British International Motor Show 2006
Doamne ce mai masini,si mai sunt si toate la un loc.....nasoale toate dupa mene :D :D :D :D :D:D :D
:evil: In loved with bmw:twisted: |
Re: British International Motor Show 2006
:shock: :shock: :shock: Frumoase Masini..:shock: :shock: :shock:
|
Re: British International Motor Show 2006
naspaaaaa.....ca nu-s ale mele:))
|
Re: British International Motor Show 2006
wow TVR Cerbera speed12 model 2004...McLaren f1, caparo t1, Sagarisul..e un facelift sau ce e cu eshapamentele alea iesind k la 440R? arata mai fain asha..gorgeous cars.. ce n-ash da sa fiu acolo..
|
Re: British International Motor Show 2006
rolsu ala e frumos
si are performante bunicele |
Re: British International Motor Show 2006
yap sant cateva masinii exceptionale dar si niste buburuze simpatice..."))
SLR McLaren e cel mai tare! |
Re: British International Motor Show 2006
nu-mi pot crede ochilor cum McLaren F1 din 1992 face inca furori, si la design nu dezamageste nici acum dupa 14 ani.
|
Re: British International Motor Show 2006
daca ar fi sa aleg :lol: da nu am io norocu ala :D as alege McLaren F1 ;) mi se pare una dintre cele mai misto supermasini
|
Re: British International Motor Show 2006
cool british cars :P ;)
|
Re: British International Motor Show 2006
NIMIC nu se compara cu acel Caparo portocaliu.Posibil peste orice alta supermasina la ora actuala. Poate un thread despre ea ?
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:37. |
- Copyright 2026 4Tuning