Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - Bmw 318is coupe m44 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/208189-e36-bmw-318is-coupe-m44.html)

Marius_upk 11-09-10 10:52

Re: E36 - Bmw 318is coupe m44
 
Quote:

Originally Posted by Robert Coca (Post 3649588)
A mea este din Iulie 1996, 1905cmc, euro2. Taxa normal ar fi fost 1300e iar cu depreciere am platit 620.

Asta e in seamna ca am fost informat gresit. Oricum pana acum nu am avut nici o problema cu inmatriculatul in BG. Poate cu timpul o sa o inmatriculez in RO

Marius_upk 11-09-10 13:45

Re: E36 - Bmw 318is coupe m44
 
Quote:

Originally Posted by ddannyeld2 (Post 3649696)
Salut Marius !

Frumoasa masina ...asa cum au spus si baieti pe aici pastreaz-o cat mai clean ...si o sa fie mult mai frumoasa decat multe bmw e36 care au tot felu de briz-brizuri ...:-)

In rest sa o stapanesti sanatos !



PS : intra si tu aici :https://forum.4tuning.ro/40-propuneri...i/page-12.html

Merci pentru aprecieri ... O sa arunc o privire dar eu acum nu sunt in Calarasi sunt in Constanta , oricum mi-ar placea sa se infiinteze un club in CL:-)

ddannyeld2 11-09-10 20:38

Re: E36 - Bmw 318is coupe m44
 
Cumva ai mai avut o pisicuta 316??

Marius_upk 12-09-10 15:55

Re: E36 - Bmw 318is coupe m44
 
Quote:

Originally Posted by ddannyeld2 (Post 3651633)
Cumva ai mai avut o pisicuta 316??

nu, inainte am avut un cielo

ddannyeld2 12-09-10 22:45

Re: E36 - Bmw 318is coupe m44
 
Insm ca te confund ...

bafta cu masina !

ddannyeld2 22-01-11 20:37

Re: E36 - Bmw 318is coupe m44
 
Ce se mai aude de masina asta ?


All times are GMT +2. The time now is 17:41.

- Copyright 2026 4Tuning