![]() |
Re: trist chiar ff trist
ghinionul tau daca ajunge unu prin zona:Dmacar sa stea dracu sa iti dea asigurarea k nu il costa nimic....
|
Re: trist chiar ff trist
am fost ieri la casco si e ok ....imi inlocuieste ambele usi si janta spate ...restu se repara.......pragul e neatins si am deschis comanda astept sa vina piesele si sa o duc la facut ...sper sa fie cat mai repede!
va multumesc pentru incurajari |
Re: trist chiar ff trist
Cum spunea cineva mai sus - sunt doar fiare astea se repara. Se intampla si destea in viata si am am patit acum un timp. CURAJ! ;)
|
Re: trist chiar ff trist
Traiasca CASCOOOOOOOOOOOOOOOOOO!
Se intampla ! |
Re: trist chiar ff trist
hai bah maioneza ca se repara repede....ca doar tu nu poti sa traiesti fara diesel power =)).....hai bafta....
|
Re: trist chiar ff trist
tnx pilula u sti mai bine .....:))))))) ;)
|
Re: trist chiar ff trist
man imi pare rau .lasa ca se rezolva. eu unul nu-i ii inteleg pe astia care fug de la astfel de accidente (exceptie facand doar dak nu au permis sau sunt beti ) practic oricum masina lui tre sa si-o repare celuilalt ii da asigurare asa ca nici o grija . fug de o amenda de 350 de mii si poate se aleg cu fuga de la locul accidentului si atunci e mai nasol.
|
Re: trist chiar ff trist
sunt niste idioti.............. ce rost are si ii mai aud pe cate unii frate am intrat in ala din fata sau in vreunu si i=am dat 1-2-3 mil cand ei au RCA si nici nu sunt bauti si nu e treaba de ridicat permis......... nu gandesc
|
Re: trist chiar ff trist
stiu tufarule ......ce pot sa zic ca am parte de masina asta cred ca o sa imi bag ,,... in ea si o sa o vand daca mai pateste ceva anu asta o vand
|
Re: trist chiar ff trist
Quote:
|
Re: trist chiar ff trist
Macar ai avut casco... eu am fost la spital sa iau pe cineva si cand am coborat la parcare aveam un stop spart. Cred ca a fost ceva mare cu bullbar ca a fost destul de sus plasata lovitura :P
|
Re: trist chiar ff trist
lasa maio ca asa ziceam si eu ca o vand ca plm .......... nu sti ca si eu am avut ghinioane cu ea??
|
Re: trist chiar ff trist
sa intzeleg ca loganu este o masina ghinionista???
|
Re: trist chiar ff trist
pai cam asa: TufY, Maioneza si MAPU au avut incidente cu Logan! GOLAN e LOGAN asta!
|
Re: trist chiar ff trist
Mergeti cu ele sa le faca Mama Omida un descantec... sau la preot sa faca o festanie :P
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:04. |
- Copyright 2026 4Tuning