Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piese BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare.html)
-   -   E36 - la dezmembrat (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare/207639-e36-dezmembrat.html)

daflyer_oradea 12-09-10 19:57

Re: E36 - la dezmembrat
 
se mai adauga ventilatorul din fata motorului de la 1.8 iS M44...100 lei (cel cu carcasa mare de plastic)

meth0dman 13-09-10 12:41

Re: E36 - la dezmembrat
 
salut , la ce pret ai capota motor pt sedan ?

bizi 13-09-10 12:54

Re: E36 - la dezmembrat
 
Cat vrei pe fetele de usi ?

daflyer_oradea 14-09-10 06:45

Re: E36 - la dezmembrat
 
capota - 250 lei
fetele de usi - 150 lei

Daniel_Toa 14-09-10 07:26

Re: E36 - la dezmembrat
 
Mai ai motorasul de la bidonul cu apa pentru parbiz ? :)

daflyer_oradea 14-09-10 12:54

Re: E36 - la dezmembrat
 
nu...cand m-am referit la murntisuri, chiar sunt maruntisuri, ... ma intereseaza sa ma scap de fiare

daca e cineva care vrea sa ia tot la pachet - faceti-mi o oferta, nu prea am timp sa ma ocup cu ele - le dau toate la pret ok

baubau_arad 15-09-10 19:33

Re: E36 - la dezmembrat
 
Salut
ti-am dat un PM legat de aripa dreapata de coupe,cea verde
fer 70 de lei daca vrei sa mi-o trimit a
astept raspuns
merci

daflyer_oradea 22-09-10 20:16

Re: E36 - la dezmembrat
 
UP !!! nu vrea nimeni sa ma scape de ele???

LordCaddy 23-09-10 17:11

Re: E36 - la dezmembrat
 
Quote:

Originally Posted by daflyer_oradea (Post 3676618)
UP !!! nu vrea nimeni sa ma scape de ele???

ai p.m.:!:

Daniel_Toa 23-09-10 17:21

Re: E36 - la dezmembrat
 
Quote:

Originally Posted by daflyer_oradea (Post 3676618)
UP !!! nu vrea nimeni sa ma scape de ele???



Ce piese mai ai ?

daflyer_oradea 24-09-10 08:27

Re: E36 - la dezmembrat
 
toate- ca nu am dat nimic pana acum-din pacate.
Mai am capota,portbagaj, geamuri fata-sticlele, aripi fata, scaune fata-toate astea de 4 usi,un cardan...

daflyer_oradea 25-09-10 19:28

Re: E36 - la dezmembrat
 
UP!up!up!

Fantomel4u 25-09-10 21:21

Re: E36 - la dezmembrat
 
asa mi ai mai trimis volanul...baiatu de pe bmw club..sunt..

daflyer_oradea 26-09-10 16:27

Re: E36 - la dezmembrat
 
prietene ai gresit topicul...nu am nici un volan si nici nu am avut...:shock:

bmw_4ever 26-09-10 20:05

Re: E36 - la dezmembrat
 
semnalizarile ce culoare sunt??albe sau galbene??ms


All times are GMT +2. The time now is 10:11.

- Copyright 2026 4Tuning