![]() |
Re: rx8
Quote:
poate facem si o liniuta sunt curios ce o sa iasa....din pacate mazda nu are cuplu dar in cativa metri se intinde destul de binisor. |
Re: Mazda RX8
Are ceva probleme masina?poti sa-mi spui pe pm daca e.schimburi accepti?
|
Re: Mazda RX8
Quote:
posibil si unele variante. |
Re: Mazda RX8
|
Re: Mazda RX8
Quote:
bafta! |
Re: Mazda RX8
Un VW Passat din 2003 tiptronic,motor 2.5TDI 150cp, 4motion, piele,navy,climatronic,trapa sticla,inchidere,alarma,incalzire in scaune,pilot automat,xenon,jante,etc
|
Re: Mazda RX8
2 masini la schimb?
seria 7 + inca ceva? |
Re: Mazda RX8
Quote:
p.s. e38 imi place arata binisor, a fost vopsit? |
Re: Mazda RX8
Quote:
bafta |
Re: Mazda RX8
da.
a fost revopsit. iti ofer 730i 1995+ mercedesul din 2002 si vii tu in iasi? |
Re: Mazda RX8
Quote:
|
Re: Mazda RX8
Mai este valabil anuntul?
|
Re: Mazda RX8
se poate inchide.
multumesc |
| All times are GMT +2. The time now is 15:25. |
- Copyright 2026 4Tuning