Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand Mazda RX8 (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/207423-mazda-rx8.html)

vectra a 13-09-10 18:39

Re: rx8
 
Quote:

Originally Posted by horatiu_72 (Post 3655661)
de cand ?ca doar aici vroiai masina diesel...mi-ai propus schimb
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...ml#post3572876
:shock:
miroase urat motorina ?tot timpul a mirosit la fel ;)
bafta...

mda ti-am propus schimb cu un opel signum nu cu rx8-ul....cand este vb de mazda altfel sta treaba.

poate facem si o liniuta sunt curios ce o sa iasa....din pacate mazda nu are cuplu dar in cativa metri se intinde destul de binisor.

kidu2006 13-09-10 20:49

Re: Mazda RX8
 
Are ceva probleme masina?poti sa-mi spui pe pm daca e.schimburi accepti?

vectra a 13-09-10 21:26

Re: Mazda RX8
 
Quote:

Originally Posted by kidu2006 (Post 3655979)
Are ceva probleme masina?poti sa-mi spui pe pm daca e.schimburi accepti?

nu are probleme accept test.
posibil si unele variante.

tintome 13-09-10 21:45

Re: Mazda RX8
 
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...ml#post3617890

un jeep la schimb?

vectra a 13-09-10 22:40

Re: Mazda RX8
 
Quote:

Originally Posted by tintome (Post 3656134)

nu mc prea mare motorul pt mine
bafta!

kidu2006 13-09-10 22:51

Re: Mazda RX8
 
Un VW Passat din 2003 tiptronic,motor 2.5TDI 150cp, 4motion, piele,navy,climatronic,trapa sticla,inchidere,alarma,incalzire in scaune,pilot automat,xenon,jante,etc

tintome 13-09-10 23:16

Re: Mazda RX8
 
2 masini la schimb?
seria 7 + inca ceva?

vectra a 14-09-10 08:55

Re: Mazda RX8
 
Quote:

Originally Posted by tintome (Post 3656395)
2 masini la schimb?
seria 7 + inca ceva?

ma gandesc la o varianta.
p.s. e38 imi place arata binisor, a fost vopsit?

vectra a 14-09-10 08:56

Re: Mazda RX8
 
Quote:

Originally Posted by kidu2006 (Post 3656331)
Un VW Passat din 2003 tiptronic,motor 2.5TDI 150cp, 4motion, piele,navy,climatronic,trapa sticla,inchidere,alarma,incalzire in scaune,pilot automat,xenon,jante,etc

nu mc as prefera ceva pe benzina.
bafta

tintome 22-09-10 01:15

Re: Mazda RX8
 
da.
a fost revopsit.

iti ofer 730i 1995+ mercedesul din 2002 si vii tu in iasi?

vectra a 22-09-10 17:04

Re: Mazda RX8
 
Quote:

Originally Posted by tintome (Post 3674887)
da.
a fost revopsit.

iti ofer 730i 1995+ mercedesul din 2002 si vii tu in iasi?

nu mc bafta

fixu_mic 23-09-10 09:03

Re: Mazda RX8
 
Mai este valabil anuntul?

vectra a 23-09-10 18:53

Re: Mazda RX8
 
se poate inchide.

multumesc


All times are GMT +2. The time now is 15:25.

- Copyright 2026 4Tuning