![]() |
Re: Rover 75
vreau sa specific ca tara de oridine este Italia,si masina nu a fost defecta cum spun gurile rele aici pe forum.
|
Re: Rover 75
salut!
tocmai ma gandeam sa imi iau un rover streetwise si am vazut masina ta, poate vrei nubira mea si o diferenta..daca ne intelegem, precizez ca nubira are 94k km, si mi-a atins unu portiera si aripa in zona bandoului,nu am reparat-o sa nu zica careva apoi ca are parti vopsite pt ca am avut cine stie ce tamponare, o dau ca vreau un diesel pt ca merg f mult.... |
Re: Rover 75
|
Re: Rover 75
Multumesc ptr oferta dar pe mine m-ar aranja ceva combi..........
|
Re: Rover 75
Nimeni nu vrea sa se scape de un combi?
|
Re: Rover 75
UP ....................chiar nu vrea nimeni??????????????
|
Re: Rover 75
chiae ma intereseaza un combi,nu vrea nimeni sa-mi dea?
|
Re: Rover 75
UUUUUUUUUUUUPPPPPPPPPPPPPP
|
Re: Rover 75
Nimeni nu vrea o masinutza buna?Mare pacat
|
Re: Rover 75
Uuuuuuuuuuuuuupppppppppppppp
|
Re: Rover 75
un bmw 728 inmatriculat?
|
Re: Rover 75
Vreau mai multe detalii,sau suna-ma 0744795800
|
Re: Rover 75
Sau schimbat consumabilele
|
Re: Rover 75
UUUuuuupppppppppppppp
|
Re: Rover 75
Nu ma deranjeaza nici un 4x4
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:33. |
- Copyright 2026 4Tuning