Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   caut masini (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/20592-caut-masini.html)

epY 22-07-06 00:00

Re: caut masini
 
Iti dau eu Nubira an 2000, geamuri electrice fata / spate, oglinzi electrice incalzite, motor 1.600 16V, toate taxele platite la zi, ABS, servo directie, aer conditionat, proiectoare, casetofon original + 4 boxe originale, culoare rosu, vopse originala, nu e zgariata nu a fost lovita niciodata,consumabile schimbate acum 3 sapt. (masina a fost condusa de o femeie,pana la piata si inapoi).

epY 22-07-06 00:02

Re: caut masini
 
4 Attachment(s)
nu bate nimic pe ea, sunt din Braila!

pac(cl02wop) 22-07-06 01:15

Re: caut masini
 
merci pt oferta dar caut un DIESEL (TDI).

Bicuss 22-07-06 01:21

Re: caut masini
 
Quote:

Originally Posted by steaua23
testeaza masina singur. nu te mai lua dupa toate testele ... ca multe sunt mincinoase ...
dintre cele 4 masini mentionate de tine ordinea ar fi cam asa: golf4/bora/peugeot 407/focus.
la focus nu-mi place de nici un fel interiorul ...


aiurea zici d focus k e urat interiorul....dar fata de golf...este cu tot special,parerea mea!!!

epY 22-07-06 04:43

Re: caut masini
 
spune-mi ce masina te intereseaza !?!?!

epY 22-07-06 06:28

Re: caut masini
 
Quote:

Originally Posted by pac(cl02wop)
merci pt oferta dar caut un DIESEL (TDI).

spune-mi ce masina te intereseaza ... apoi iti spun eu ce am pe stock :)
sunt sigur ca am si ceva pe placul tau ! :D

pac(cl02wop) 22-07-06 16:19

Re: caut masini
 
ceva de la VW (golf, passat, bora) sau poate un peugeot 406 sa fie din 2000 in sus si pana in 8000E

pac(cl02wop) 22-07-06 16:42

Re: caut masini
 
poate sa fie si din '99

pac(cl02wop) 23-07-06 13:41

Re: caut masini
 
vreau in special un peugeot 406 are cineva de vanzare unu

epY 24-07-06 02:31

Re: caut masini
 
Quote:

Originally Posted by pac(cl02wop)
ceva de la VW (golf, passat, bora) sau poate un peugeot 406 sa fie din 2000 in sus si pana in 8000E

iti ofer un passat diesel din 2004 culoare rosie,150cp,6 trepte motor 1900 parca
mai am,opel zafira,ford focus ... maine(luni) dupa amiaza iti pun toate ofertele care le am ptr. tine

epY 24-07-06 02:32

Re: caut masini
 
si un Polo parca ... stai sa ajung maine la auto-house si iti zic cum sta treaba!

epY 24-07-06 02:37

Re: caut masini
 
Quote:

Originally Posted by epY
si un Polo parca ... stai sa ajung maine la auto-house si iti zic cum sta treaba!

am uitat sa-ti zic ca iti pot aduce si la comanda mai multe info la 0740 665096

pac(cl02wop) 24-07-06 12:09

Re: caut masini
 
astept ofertele tale

pac(cl02wop) 24-07-06 23:38

Re: caut masini
 
nu mai are nimeni nici o oferta

epY 29-07-06 02:08

Re: caut masini
 
Quote:

Originally Posted by pac(cl02wop)
nu mai are nimeni nici o oferta

suna la numarul de telefon pe care ti l-am dat daca mai cauti masina! repet: 0740 665096


All times are GMT +2. The time now is 10:37.

- Copyright 2026 4Tuning