![]() |
Re: caut masini
Iti dau eu Nubira an 2000, geamuri electrice fata / spate, oglinzi electrice incalzite, motor 1.600 16V, toate taxele platite la zi, ABS, servo directie, aer conditionat, proiectoare, casetofon original + 4 boxe originale, culoare rosu, vopse originala, nu e zgariata nu a fost lovita niciodata,consumabile schimbate acum 3 sapt. (masina a fost condusa de o femeie,pana la piata si inapoi).
|
Re: caut masini
4 Attachment(s)
nu bate nimic pe ea, sunt din Braila!
|
Re: caut masini
merci pt oferta dar caut un DIESEL (TDI).
|
Re: caut masini
Quote:
aiurea zici d focus k e urat interiorul....dar fata de golf...este cu tot special,parerea mea!!! |
Re: caut masini
spune-mi ce masina te intereseaza !?!?!
|
Re: caut masini
Quote:
sunt sigur ca am si ceva pe placul tau ! :D |
Re: caut masini
ceva de la VW (golf, passat, bora) sau poate un peugeot 406 sa fie din 2000 in sus si pana in 8000E
|
Re: caut masini
poate sa fie si din '99
|
Re: caut masini
vreau in special un peugeot 406 are cineva de vanzare unu
|
Re: caut masini
Quote:
mai am,opel zafira,ford focus ... maine(luni) dupa amiaza iti pun toate ofertele care le am ptr. tine |
Re: caut masini
si un Polo parca ... stai sa ajung maine la auto-house si iti zic cum sta treaba!
|
Re: caut masini
Quote:
|
Re: caut masini
astept ofertele tale
|
Re: caut masini
nu mai are nimeni nici o oferta
|
Re: caut masini
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:37. |
- Copyright 2026 4Tuning