Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dacia tuning (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning.html)
-   -   LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning) (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/20574-logan-fitzos-personal-tuning.html)

Sasha_z 22-07-06 21:48

Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
 
1 Attachment(s)
n`ai regreta daca l`ai face sa arate asa....:D

casca2000ro 23-07-06 17:12

Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
 
:???: :yikes:Daca t referi l pipitze... s poate rezolva!:peace: Mai greu cu tuningu'...:cry:

DISSSEL 24-07-06 08:38

Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
 
Quote:

Originally Posted by evill
la banii care ii dai pe el poti sa iti iei ceva mult mai bun .. de ex un fiat albea dala nou

ALBEA CARE SE VINDE INTZARA SUNT LA PRET SHI LA CALITATATE PT EUROPA DE EST ASA CA STAI LINISHTIT CA IEI TZEAPA SHI CU FIATU CUM AU LUAT CATZI VA PRIETENI SHI RUDE DE ALE MELE

ph87gms 24-07-06 22:25

Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
 
O ideee ... fati`o pe placul tau ... fato sa te simti tu bine nu alti ... nu scoate esapamentul

casca2000ro 25-07-06 08:32

Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
 
Merci fratzior...

evill 26-07-06 08:54

Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
 
Quote:

Originally Posted by TufY
evill cati km ai cu fiatul ca am un prieten cu un stilo jtd 3 usi care are numai probleme cu ea bine ........nu grave marunte: un rulment, un cablu de ambreiaj, discuri, un scartait, cutie schimbata, furtun turbo a 2-a oara schimbat, bucsaraie si el era incantat de fiat dar cand ii zicea lumea ca fiatul nu e maisna de romania se contrazicea si acum ca are cu ea aproape 50.000km si a vazut cate a schimbat la maisna noua si ingrijita ......... a zis ca mai bine nu o lua

In august face fix un an de cand a fost cumparata si adusa din italia. Si are 90.000 km in bord. De atunci au fost schimbate numai consumabile si cauciucurile. Si a fost facut cu ea italia romania de nenumarate ori de ex ieri a venit cu ea din italia ... este extrem de fiabila ... bineinteles ca problemele difera de la masina la masina ... poate ii fac astazi niste poze ..


ah si era sa uit a fost schimbat parbrizu .. a sarit o pietricica in geam si la crapat .. dupa care sa extins .. si a trebuit schimbat

Psycho 26-07-06 09:22

Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
 
pune-i kitu de la pilot ca da frumos pe el

ph87gms 26-07-06 10:37

Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
 
mAH fal cum stii u mai bine ...ideei putine ... imaginatie bogata

Bigu 26-07-06 20:01

Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
 
azi, 26/07/2007 mergand spre bucuresti am vazut masina intr-o benzinarie si arata destul de frumos.....ti-ai pus praguri??? eu asa am obs din mers. oare a ta e????

ph87gms 26-07-06 22:17

Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
 
Quote:

Originally Posted by Bigu
azi, 26/07/2007 mergand spre bucuresti am vazut masina intr-o benzinarie si arata destul de frumos.....ti-ai pus praguri??? eu asa am obs din mers. oare a ta e????

de cine zpui de logan

casca2000ro 27-07-06 12:47

Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
 
Merci fratzioru'...:hug: Intradevar, in momentul asta masina arata cu totul diferit(gratie unor bani kre mi-au km intrat sub mana l inceputul verii):blahblah: Pozele deja postate sunt destul d vechi:ashamed: Ideea e k astept sa s evapore apa sarata din aparatul foto sa o pot posta l cum arata in mom asta!:peace:
P.S. Dupa cum am spus... astept doar sugestii, iar initiativa mi-o i-au singur(tinand cont si d parerile din jur) Atat kt timp imi place mie... e bine asa!:boxing::2gun::D






Apropo... sa nu credeti acum k arata k tunatura aia d l PILOT!:lol:

Va pupa tata si astept parerile voastre...

TufY 30-07-06 03:15

Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
 
treaba ta ........ asteapta cat vrei dar azi la mare am vazut un logan BETON cameleon un body kit unicat cred era superba masina daca aveti ceva poze cu ea poate le puneti pe undeva pe forum nu am retinut numarul ca eram prea captivat de culoare si ce era pe ea so era si in mers ;)
bafta

dracushorul 31-07-06 12:57

Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
 
incepe shi u cu nishte jentzi belea 17" sau mai mari(dak sar putea ceva bun) shi nishte suspensii reglabile......

dipsy_007 31-07-06 16:47

Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
 
Quote:

Originally Posted by evill
la banii care ii dai pe el poti sa iti iei ceva mult mai bun .. de ex un fiat albea dala nou

moama.....bey....alta masina nu gaseai.....albea????:))masina d bosorogi sa mor yo d nu e asa....si pretul e enorm......fata d logan......asa k mi pune mintea la contributie si cauta alta.......k la albea ai dat'o'n bara.....:Dfara suparare.....

STREET 10-08-06 21:27

Re: LOGAN... mai "fitzos"(personal tuning)
 
cand am vazut poza asta https://forum.4tuning.ro/attachment.p...8&d=1153076007 am crezut ca ii capota deschisa :lol:


All times are GMT +2. The time now is 11:13.

- Copyright 2026 4Tuning