![]() |
Re: Vand Nokia N95 full si ireprosabil
u p !
|
Re: Vand Nokia N95 full si ireprosabil
Accept si schimb cu Blackberry 8520 doar !
|
Re: Vand Nokia N95 full si ireprosabil
Nu mai accept niciun fel de schimb , se da doar pe bani si anume 400 ron fix , telefonul inca este in stare impecabila din orice punct de vedere.
|
Re: Vand Nokia N95 full si ireprosabil
up! Pretul este negociabil in limita bunului simt!
|
Re: Vand Nokia N95 full si ireprosabil
pretul scade la 350 ron si asa ramane , nu mai scad niciun leu!
|
Re: Vand Nokia N95 full si ireprosabil
Quote:
|
Re: Vand Nokia N95 full si ireprosabil
Daca-mi dai si 350 ron pe langa 6210 navigator da , in rest am spus si mai sus ca NU MA MAI INTERESEAZA SCHIMBURI , stima!
|
Re: Vand Nokia N95 full si ireprosabil
Salut!Am dat si pm dar nu mi-ai raspuns inca.accepti un Nokia n72 si 200 lei?
|
Re: Vand Nokia N95 full si ireprosabil
NU sunt interesat , up!
|
Re: Vand Nokia N95 full si ireprosabil
Telefonul s-a vandut user-ului Ntzphotography , sa-l foloseasca cu placere !
Close thread pls , si multumesc ptr hosting! |
| All times are GMT +2. The time now is 12:03. |
- Copyright 2026 4Tuning