Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand Nokia N95 full si ireprosabil (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/204510-vand-nokia-n95-full-ireprosabil.html)

Dracku 03-10-10 13:03

Re: Vand Nokia N95 full si ireprosabil
 
u p !

Dracku 05-10-10 08:27

Re: Vand Nokia N95 full si ireprosabil
 
Accept si schimb cu Blackberry 8520 doar !

Dracku 19-10-10 19:08

Re: Vand Nokia N95 full si ireprosabil
 
Nu mai accept niciun fel de schimb , se da doar pe bani si anume 400 ron fix , telefonul inca este in stare impecabila din orice punct de vedere.

Dracku 29-10-10 23:29

Re: Vand Nokia N95 full si ireprosabil
 
up! Pretul este negociabil in limita bunului simt!

Dracku 05-11-10 08:01

Re: Vand Nokia N95 full si ireprosabil
 
pretul scade la 350 ron si asa ramane , nu mai scad niciun leu!

stefanandrei000 05-11-10 14:37

Re: Vand Nokia N95 full si ireprosabil
 
Quote:

Originally Posted by Dracku (Post 3786250)
pretul scade la 350 ron si asa ramane , nu mai scad niciun leu!

6210 navigator?

Dracku 05-11-10 16:31

Re: Vand Nokia N95 full si ireprosabil
 
Daca-mi dai si 350 ron pe langa 6210 navigator da , in rest am spus si mai sus ca NU MA MAI INTERESEAZA SCHIMBURI , stima!

Ntzphotography 06-11-10 16:43

Re: Vand Nokia N95 full si ireprosabil
 
Salut!Am dat si pm dar nu mi-ai raspuns inca.accepti un Nokia n72 si 200 lei?

Dracku 07-11-10 08:32

Re: Vand Nokia N95 full si ireprosabil
 
NU sunt interesat , up!

Dracku 12-11-10 11:33

Re: Vand Nokia N95 full si ireprosabil
 
Telefonul s-a vandut user-ului Ntzphotography , sa-l foloseasca cu placere !

Close thread pls , si multumesc ptr hosting!


All times are GMT +2. The time now is 12:03.

- Copyright 2026 4Tuning