Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010 (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/203978-drag-race-tg-secuiesc-29-august-2010-a.html)

jakal 19-08-10 06:45

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
am 3 locuri libere pt tg secuisc....50 ron biletul dus-intors....:lol:
taxiu mai ieftin nu exista.....:)

DONU' 19-08-10 11:46

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
Locuri libere si la Blondu la microbuz. 50 Ron biletul!

DONU' 19-08-10 11:53

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
Quote:

Originally Posted by shantzu (Post 3594370)
bai asta , nu am zis ca mergem al raliu ? :???:

M-am inscris aici ca sa fiu sigur. Daca fac rost de bani merg la Tg Secuiesc, daca nu, o ardem pe VTM! :lol:

mihaistan 19-08-10 12:48

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
doamne ajuta , eu vin cu julaikos turbo sport :lol: daca nu crapa motoru va fi foarte bine :D dau drumu la robinet sa`i sara pistoanele :lol:
Cine nu merge la consum e cacanar :twisted:

ALEX_BZN 19-08-10 16:54

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
Taxa de participare cat o fi?

jakal 19-08-10 17:05

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 3595614)
Locuri libere si la Blondu la microbuz. 50 Ron biletul!

dictalo concurenta....va dati draq jos, beti pwla din IRTA aia..cu sacosile de rafie in mana ca navetistii...:lol::lol:

nu ai bani?....scufunda-te......:lol:

Seal 25-08-10 16:44

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
Cum bobi mic nu vine merg eu in locu lui..oricum la mn e irelevant..vin doar de show..ca westgateul meu mia zis pa de ceva timp si ala nou vine in 8 zile incepand de azi:???:

ALEX_BZN 25-08-10 17:34

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
M-a inscris alexone si pe mine....mai am nevoie de ceva bani si cred ca ajung si eu, plus ca la grupa mea e lejer acum, am scapat de 1.6 si de CRX-uri.....macar incerc. Daca nu participi nu ai de unde sa stii, cu putin noroc poate bat si eu ceva pe acolo.

tng 25-08-10 18:42

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
Important e sa participi, nu neaparat sa castigi, cel putin ptr inceput.
Multa bafta tuturor!

DONU' 26-08-10 12:13

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
Aseara, dupa o discutie cu fratili tuciuriu, Jakalu, am hotarat ca duminica de dimineata sa fiu si eu prezent la plecarea spre Tg Secuiesc!
Numai sa mergem lejer ca sa nu facem vartejuri in rezervoare.
Prezent la start cu Verzitura Fortza, sponsorizat de:
COSMOTE,
casa de tolerantza "Chaky",
buzunaru-gol.ro si
Discovery Channel cu emisiunile:
"Secundele dinaintea dezastrului" si "I shouldn't be alive"

Il am in dreapta pe fratele Blondu' si mai pot lua doua persoane la maxim 70 de kg bucata. :lol:

Skma 26-08-10 13:08

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
ma bag eu nemancat si k-k-t dimineata:twisted::lol:

DONU' 26-08-10 13:51

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
Quote:

Originally Posted by Skma (Post 3611435)
ma bag eu nemancat si k-k-t dimineata:twisted::lol:

Nu e loc vere.
E magazia de k-k-t prea mare si nu incapi in spate. :lol:
Blondu sta in dreapta, iar in spate pot lua decat uscaciuni.

julaikos 26-08-10 13:55

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
daca vrea sta el pe tamburel la mihai in masina,ca eu sigur am loc :lol:

DONU' 26-08-10 13:57

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
Quote:

Originally Posted by julaikos (Post 3611513)
daca vrea sta el pe tamburel la mihai in masina,ca eu sigur am loc :lol:

Da Iulica.
Bag 3 ca tine. Stati ca sardelele acolo. Nu-i problema! 8)

julaikos 26-08-10 15:19

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
ca boierii ma...cum vrei sa atragi clienti daca spui de la inceput ca o sa fie ca in conserva de praz la tine in masina? :lol:


All times are GMT +2. The time now is 01:32.

- Copyright 2026 4Tuning