![]() |
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
am 3 locuri libere pt tg secuisc....50 ron biletul dus-intors....:lol:
taxiu mai ieftin nu exista.....:) |
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
Locuri libere si la Blondu la microbuz. 50 Ron biletul!
|
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
Quote:
|
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
doamne ajuta , eu vin cu julaikos turbo sport :lol: daca nu crapa motoru va fi foarte bine :D dau drumu la robinet sa`i sara pistoanele :lol:
Cine nu merge la consum e cacanar :twisted: |
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
Taxa de participare cat o fi?
|
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
Quote:
nu ai bani?....scufunda-te......:lol: |
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
Cum bobi mic nu vine merg eu in locu lui..oricum la mn e irelevant..vin doar de show..ca westgateul meu mia zis pa de ceva timp si ala nou vine in 8 zile incepand de azi:???:
|
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
M-a inscris alexone si pe mine....mai am nevoie de ceva bani si cred ca ajung si eu, plus ca la grupa mea e lejer acum, am scapat de 1.6 si de CRX-uri.....macar incerc. Daca nu participi nu ai de unde sa stii, cu putin noroc poate bat si eu ceva pe acolo.
|
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
Important e sa participi, nu neaparat sa castigi, cel putin ptr inceput.
Multa bafta tuturor! |
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
Aseara, dupa o discutie cu fratili tuciuriu, Jakalu, am hotarat ca duminica de dimineata sa fiu si eu prezent la plecarea spre Tg Secuiesc!
Numai sa mergem lejer ca sa nu facem vartejuri in rezervoare. Prezent la start cu Verzitura Fortza, sponsorizat de: COSMOTE, casa de tolerantza "Chaky", buzunaru-gol.ro si Discovery Channel cu emisiunile: "Secundele dinaintea dezastrului" si "I shouldn't be alive" Il am in dreapta pe fratele Blondu' si mai pot lua doua persoane la maxim 70 de kg bucata. :lol: |
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
ma bag eu nemancat si k-k-t dimineata:twisted::lol:
|
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
Quote:
E magazia de k-k-t prea mare si nu incapi in spate. :lol: Blondu sta in dreapta, iar in spate pot lua decat uscaciuni. |
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
daca vrea sta el pe tamburel la mihai in masina,ca eu sigur am loc :lol:
|
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
Quote:
Bag 3 ca tine. Stati ca sardelele acolo. Nu-i problema! 8) |
Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
ca boierii ma...cum vrei sa atragi clienti daca spui de la inceput ca o sa fie ca in conserva de praz la tine in masina? :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:32. |
- Copyright 2026 4Tuning