![]() |
Re: GoodWood Festival of Speed 2006
visul oricarui pasionat.... niste bogatasi care isi arata colectiile de bijuterii(masini)
|
Re: GoodWood Festival of Speed 2006
ala e enzo sau mi se pare mie?
|
Re: GoodWood Festival of Speed 2006
Dovada k ce-i mult nu strica ci incanta privirea.
|
Re: GoodWood Festival of Speed 2006
Chiar ca, cuvintele sunt de prisos ....Auuu! :shock: :shock: :shock:
|
Re: GoodWood Festival of Speed 2006
doamne...ce super e maybachu
|
Re: GoodWood Festival of Speed 2006
porsche-ul gulf rules
|
Re: GoodWood Festival of Speed 2006
Maybach-ul ala e MORTAL, zici ca e Batmobil
catzi cai putere, nebunie totala ;) |
Re: GoodWood Festival of Speed 2006
:D masinile visurilor noastre adunate la gramada....cine stie poate candva o sa avem si noi placerea de a conduce una dintre ele.....:lol: ....eu unul tare mult as vrea....SUPER MASINUTZE!!!!!!!!!!!AU CE MA DOARE!!!!:-)
|
Re: GoodWood Festival of Speed 2006
De cand cu amploarea luata de fenomenul de tuning... parca s-au cam veshtejit in inima mea GT-urile si supersportivele :D.
Dar marfa intrunirea nu incape indoiala |
Re: GoodWood Festival of Speed 2006
Quote:
|
Re: GoodWood Festival of Speed 2006
mii de caluti la un loc,va dati seama cum nechezau.bestial
|
Re: GoodWood Festival of Speed 2006
sa le tureze pe toate in acelasi timp :D:D:D
|
Re: GoodWood Festival of Speed 2006
ce sa mai comentezi cand vezi asa ceva
|
Re: GoodWood Festival of Speed 2006
ma doare sufletu cand ma uit la ele
|
Re: GoodWood Festival of Speed 2006
daca ma mai gandesc cati cp sunt pe acolo .......incepe sa imi sara sigruantele :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:48. |
- Copyright 2026 4Tuning