Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   I-phone 3gs vs. Samsung galaxy s (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/201566-phone-3gs-vs-samsung-galaxy.html)

ZaNe94 01-08-10 18:26

Re: I-phone 3gs vs. Samsung galaxy s
 
Am mai auzit o chestie despre ele, de la un baiat care a avut mar 3g, ca poti pune muzica doar trecuta prin itunes, e asa si la 3gs?

topser 02-08-10 11:19

Re: I-phone 3gs vs. Samsung galaxy s
 
Da , la fel

mareo 02-08-10 11:53

Re: I-phone 3gs vs. Samsung galaxy s
 
Quote:

Originally Posted by ZaNe94 (Post 3557119)
Am mai auzit o chestie despre ele, de la un baiat care a avut mar 3g, ca poti pune muzica doar trecuta prin itunes, e asa si la 3gs?

Si nu te deranjeaza cu nimic,odata ce te inveti cu programul e usor,si in + e foarte usor sa iti gestionezi muzica cum doresti,pe play-listuri,care se fac mult mai usor ca si pe telefon.

PS : Iphone 3GS ca si Samsung Galaxy S,fac parte din oferta de telefoane smartphone's, pe langa ca iti prelungesti un abonament,pe 24 de luni,esti obligat sa iti faci o optiune de internet cu 9 euro pe luna ( 100% la Iphone ).

Eu as alege 3GS-ul,asa cum am ales si eu deja,sunt foarte multumit!

ZaNe94 02-08-10 11:59

Re: I-phone 3gs vs. Samsung galaxy s
 
deci in acest program nu trebuie sa platersc nimic? si pot pune muzica mea(caci ascult si muzica unor artisti care nu au fost dati la tv, mai ales in state)? este si pentru windows xp? ca ci astia de la apple sunt cu mac-ul

totusi , eu am dat la preturi thank you, si acolo nu am vazut s aprecizeze ceva de iphone ca trebuie marit abonamentul... oricum vad ca de la 20 de mb de net mi-au marit la 200mb, fara sa spuna nimic, dar nu mi-au luat nimic, deci sunt multumit

mareo 02-08-10 12:04

Re: I-phone 3gs vs. Samsung galaxy s
 
Quote:

Originally Posted by ZaNe94 (Post 3558688)
deci in acest program nu trebuie sa platersc nimic? si pot pune muzica mea(caci ascult si muzica unor artisti care nu au fost dati la tv, mai ales in state)? este si pentru windows xp? ca ci astia de la apple sunt cu mac-ul

totusi , eu am dat la preturi thank you, si acolo nu am vazut s aprecizeze ceva de iphone ca trebuie marit abonamentul... oricum vad ca de la 20 de mb de net mi-au marit la 200mb, fara sa spuna nimic, dar nu mi-au luat nimic, deci sunt multumit

Da,orice fel/gen de muzica,din calculator de la tine.
Nu,nu trebuie sa platesti nimic pentru program.
Da,si pentru XP/vista/win7.

ZaNe94 02-08-10 12:12

Re: I-phone 3gs vs. Samsung galaxy s
 
multumesc :)

alexcump 05-08-10 19:16

Re: I-phone 3gs vs. Samsung galaxy s
 
Zane tot respectu pt tine dar daca tu o sa iti iei iphone cu prelungirea abonamentului pe 24 luni, la un abonament de maxim 10 euro/luna si iphone-u 99 euro, iti platesc drum/cazare sa vi la brasov sa faci smecheria asta si pt mine.

Uite cum stau treburile.

Pantera 26 - abonament lunar 27 euro - iphone 99 euro
Pantera 8 - abonament 8 euro lunar - iphone 548 euro

Toate pe 24 de luni. Eu zic ca nu merita un calcul simplu

Bani cheluiti pe abonament: 648 euro
Bani telefon: 99 euro
Total : 747 euro - 3200 RON

Ce zici iti permiti? Daca iti permiti totul e ok insa sa nu faci confuzie ca dai 99 euro si ai abonament mic. O sa ai un abonament de 27 euro lunar.

turbonetta© 05-08-10 23:10

Re: I-phone 3gs vs. Samsung galaxy s
 
DE CE TREBUIA ZANE SA FACI UN TOPIC SEPARAT CAND PUTEAI PUR SI SIMPLU SA PUI INTREBAREA CARE TE ROADE LA TOPICUL "Diverse discutii despre telefoane mobile" ??? ESTI TU MAI SPECIAL, AI 3 OO SAU CARE-I TREABA, CA NU INTELEG?

ZaNe94 09-08-10 17:46

Re: I-phone 3gs vs. Samsung galaxy s
 
scuze, am vazut topicul ala dupa ce am primit cateva raspunsuri... :oops: e greseala mea, dar de acum ce sa-i mai faci...


apropo pt restu, da am gresit cu prelungirea, ia mult, de acum mai asterpt cateva luni sa imi expire abonamentul meu si o sa il inchid si fac altul ca sa iau ceva bun :) topicul se poate inchide/sterge :)

dolb 12-08-10 19:03

Re: I-phone 3gs vs. Samsung galaxy s
 
Quote:

Originally Posted by cangri (Post 3555404)
are android ca sistem de operare deci mult mai rapid la aplicatii

cum poti scrie o asemenea ineptie?

Quote:

Originally Posted by ZaNe94 (Post 3557119)
Am mai auzit o chestie despre ele, de la un baiat care a avut mar 3g, ca poti pune muzica doar trecuta prin itunes, e asa si la 3gs?

FALS
.
Poti pune, orice muzica vrei, orice denumire ar fi !
2 La mana: depinde ce vrei de la telefon.
Daca esti apps addict, alege clar 3gs. Daca vrei doar un telefon bun, cu care poti face apeluri, mergi pe Galaxy S.

Daca vine vorba de Iphone 4, deja Galaxy S iese din discutie, cu tot cu androidul lui.

radu.3 14-08-10 11:22

Re: I-phone 3gs vs. Samsung galaxy s
 
dolb, el se referea acolo ca poate pune muzica doar cu ajutorul iTunes, adica nu cu copy-paste.

Oricum, as alege iPhone oricand...dac-as avea si fonduri...:lol:

Psycho 21-08-10 10:45

Re: I-phone 3gs vs. Samsung galaxy s
 
Quote:

Originally Posted by ZaNe94 (Post 3557119)
Am mai auzit o chestie despre ele, de la un baiat care a avut mar 3g, ca poti pune muzica doar trecuta prin itunes, e asa si la 3gs?


se poate pune muzica pe telefon si cu itunes ;) trebuie sa cauti putin pe net .. e cu cut . copy paste transform


dar pentru restu exista

http://www.jailbreakme.com

si telefonul devine un mielusel imediat ;)

SLIDE TO JAILBREAK ;)

cruizer11 15-10-10 15:30

Re: I-phone 3gs vs. Samsung galaxy s
 
Sfatul meu e sa iti iei Iphone 3gs.Eu unul asa am facut si nu regret deloc.

pHlow 16-10-10 14:21

Re: I-phone 3gs vs. Samsung galaxy s
 
Quote:

Originally Posted by Psycho (Post 3599673)
se poate pune muzica pe telefon si cu itunes ;) trebuie sa cauti putin pe net .. e cu cut . copy paste transform


dar pentru restu exista

http://www.jailbreakme.com

si telefonul devine un mielusel imediat ;)

SLIDE TO JAILBREAK ;)

jailbreakme.com e pana in OS3.1.3. Daca ai deja OS4 nu mai merge , dar oricum sunt alte metode.

dautopor 16-10-10 16:20

Re: I-phone 3gs vs. Samsung galaxy s
 
am avut si Iphone 3 si galaxy s eu recomant samsungul!


All times are GMT +2. The time now is 23:29.

- Copyright 2026 4Tuning