Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Jante si Anvelope (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope.html)
-   -   Schimb Borbet T cu ceva mai mare (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/199814-schimb-borbet.html)

alex.p7m 02-08-10 23:00

Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
 
Quote:

Originally Posted by dydy-andrey (Post 3560170)
am vorbit.. ;)



hmm, imi plac dar nu au buza si nu sunt 8 sau 9 J :D
ms pt oferta !

up !

snt 7j asta e :P oferta mea ramane valabila atata timp cat le mai am ... caut urgent ceva mai mic .. ca sunt prea mari ptr ce am eu ...

CocoT 28 04-08-10 11:39

Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
 
3 Attachment(s)
Astrea au fost jantele mele! :lol: Schimbi cu MIM pe 15 et 13 J7 cu buze polisate impecabile? Gume 195/45/15 fata si 195/50/15 spatele + dif de la tine!

dydy-andrey 06-08-10 09:41

Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
 
2 Attachment(s)
imi plac, ms, dar acum vreau schimb doar cu 16" sau 17"

up! poze noi !

dydy-andrey 08-08-10 07:33

Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
 
sus !

alex.p7m 08-08-10 20:49

Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
 
Quote:

Originally Posted by dydy-andrey (Post 3571061)
sus !

oferta mea ramane valabila https://forum.4tuning.ro/459-jante-an...bs-15-urs.html

dydy-andrey 10-08-10 10:48

Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
 
ms dar tot vreau ceva pe 16 sau 17

dydy-andrey 25-08-10 23:30

Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
 
sus !!!
schimb cu jante pe 16 cu buza !

Fast_wheels 07-09-10 22:17

Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
 
1 Attachment(s)
Daca te coafeaza ale mele dai un semn . sunt pe 15 ,7j

alex.p7m 29-09-10 09:49

Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
 
Quote:

Originally Posted by alex.p7m (Post 3572447)

inca !?


All times are GMT +2. The time now is 19:19.

- Copyright 2026 4Tuning