![]() |
Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
Quote:
|
Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
3 Attachment(s)
Astrea au fost jantele mele! :lol: Schimbi cu MIM pe 15 et 13 J7 cu buze polisate impecabile? Gume 195/45/15 fata si 195/50/15 spatele + dif de la tine!
|
Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
2 Attachment(s)
imi plac, ms, dar acum vreau schimb doar cu 16" sau 17"
up! poze noi ! |
Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
sus !
|
Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
Quote:
|
Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
ms dar tot vreau ceva pe 16 sau 17
|
Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
sus !!!
schimb cu jante pe 16 cu buza ! |
Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
1 Attachment(s)
Daca te coafeaza ale mele dai un semn . sunt pe 15 ,7j
|
Re: Schimb Borbet T cu ceva mai mare
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:19. |
- Copyright 2026 4Tuning