![]() |
Re: Inca un accident
Dumnezeu sa-l ierte si condoleante familiei...
apropo...cine era femeia aia in costum din pozele 2,3,4?...mama sa?:shock: |
Re: Inca un accident
R.I.P.
Este un mare pacat sa asistam la aja ceva din ce in ce mai des si sa stim ca suntem neputinciosi in fatza mortii iar in fata autoritatilor la fel. Si eu imi doresc sa incalec un motor ( calaresc o mopeda) dar din ce vad aici imi este frica sa ma plimb si cu "saracia" mea. Nu ma refer la accidentul asta dar in general cele datorate neatentiei in trafic. Aici mai intervine si lipsa de "cultura" moto ca sa zic aja ... La noi se promoveaza centura de zor eu cred ca in paralel cu centura sa promoveze si acest clip ... Este foarte sugestiv.... Cu totii meritam sa traim http://video.google.co.uk/videoplay?...cycle&hl=en-GB |
Re: Inca un accident
Mare pacat ca au lok atatea accidente din cauza vitezei excesive si neatentziei la volan....sau in acest caz la ghidon..;)
|
Re: Inca un accident
Condoleante :(
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:02. |
- Copyright 2026 4Tuning