Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Cum arata un garaj adevarat. (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/1996-arata-garaj-adevarat.html)

ESPinoza 27-09-04 15:26

moama :shock: :shock: :shock: la asa niste mashini asha garaj.. :) oricum e prea tare

Psycho 27-09-04 17:03

nu mere sa datzi click 2 pe poza si sa ... da`tzi un show picture .. cand aapre x`ul asa incercatzi si apoi datzi si un refresh ... ytre sa mearga e imposibil ..

MMihai 27-09-04 18:33

Domne, asta sigur nu e service de masini de lux ? :D ca as vrea sa ma angajez si eu pe acolo ca sa parchez cat mai bine masinutzele alea inainte de a le urca pe elevator, iar pentru a fi sigur de ce problema au trebuie sa fac o tura sau doua pe autostrada.. sper sa aibe rezervorul plin :D

Seat_TDI 10-08-06 00:28

Re: Cum arata un garaj adevarat.
 
e tare garajul ,dar din romania nu aveti niciunul de prezentat?

Aaronnel^ 10-01-07 18:30

Re: Cum arata un garaj adevarat.
 
Auuuuuuu ... imi vine sa`l omor pe coinaku ala mik , ce norok pe capu lui cu ashea tata are copilu cu ce sa se plimbe cand se face mare

sKija 18-01-07 14:16

Re: Cum arata un garaj adevarat.
 
lol frate ~!~~
ai adresa lui :D :)))


All times are GMT +2. The time now is 13:29.

- Copyright 2026 4Tuning