![]() |
moama :shock: :shock: :shock: la asa niste mashini asha garaj.. :) oricum e prea tare
|
nu mere sa datzi click 2 pe poza si sa ... da`tzi un show picture .. cand aapre x`ul asa incercatzi si apoi datzi si un refresh ... ytre sa mearga e imposibil ..
|
Domne, asta sigur nu e service de masini de lux ? :D ca as vrea sa ma angajez si eu pe acolo ca sa parchez cat mai bine masinutzele alea inainte de a le urca pe elevator, iar pentru a fi sigur de ce problema au trebuie sa fac o tura sau doua pe autostrada.. sper sa aibe rezervorul plin :D
|
Re: Cum arata un garaj adevarat.
e tare garajul ,dar din romania nu aveti niciunul de prezentat?
|
Re: Cum arata un garaj adevarat.
Auuuuuuu ... imi vine sa`l omor pe coinaku ala mik , ce norok pe capu lui cu ashea tata are copilu cu ce sa se plimbe cand se face mare
|
Re: Cum arata un garaj adevarat.
lol frate ~!~~
ai adresa lui :D :))) |
| All times are GMT +2. The time now is 13:29. |
- Copyright 2026 4Tuning