![]() |
Re: Nissan 350Z x9
Vot Dr4gos , cea mai simpla si rotunjita, eleronul ala cam strica masina e prea patratos.
Culoare o scoate in evidenta. |
Re: Nissan 350Z x9
vot skyZZo.
Pentru paint job reusit,jante,bodykit si imaginatie :) |
Re: Nissan 350Z x9
vot gonzy....imi place simplitatea ei.
|
Re: Nissan 350Z x9
Cypos & gonzy_et, va felicit pentru castigarea accestui concurs si va rog sa va decideti ce masina vreti sa dati ca tema pentru urmatoarea runda .... asta doar daca vreti sa mai continuam, voi decideti ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:12. |
- Copyright 2026 4Tuning