![]() |
Re: Femeile la volan
la noi in cta seara toata lumea se aduna la sala sporturilor .... va dati seama ce e acolo ..full d masini ... intr-o seara vine domnul "miez" cu 3 d-soare in masina ....in timp ce parca i-a luat fata unuia, s-a chinuit 20 min s parcheze, era s loveasca 2 masini. Cand a plecat lafel ..s-a suit in masina ... a inceput s urle alarma, nu stia cum s-o opreasca ... l-au ajutat baietii a dat cu spatele si dadea el fara grija cu ochii in *** dk nu tipa al meu l el se proptea in ditamai passatul nou nout cu nr rosii ..au vazut astia k e pilaf.... l-au dirijat ... in fine .. vrea sa mai face 2 mtrii i se opreste motorul... toata lumea radea deja cu lacrimi ... gagicile d l el din masina erau deja cu mainile la ochi ..... porneste el motoru .... si da sa iasa in bulevard ... se... aud vreo 3-4 baieti "farurile baaaa!!!""butonu din stangaaaa".....aprinde baiatu farurile ... si pleaca de pe loc cu scart .... :)):)):) bineinteles fara s se asigure ...... ASA PILAF N-AM MAI VAZUT IN VIATA MEA :):):):):)a intrecut orci boacana facuta de orice femeie ....
PS: aveti dreptate ....... femeile la volan .. nu gandesc conduc mecanic ..si sunt iar conduse de regulile de circualtie pe care le respecta majoritatea cu strictete .... aici ma refer in primu rand l viteza ....max 50km/h acolo cand paote chair nu e cazul ...... claxonati o femeie si veti vedea rezultatul ..... e toata uda si panicata !!! ..... am vazut insa cum ziceti si voi femei .. care .... GANDESC cand conduc .... si aveti si voi dreptate ... nu-i colacu pentru tine stai acasa frate .... PS 2 : o mare infuenta o au si kilometrii facuti .. asa cum ati zis ..femeile sunt ori soferi de rezerva .. ori iau masina pan` la piata si apoi acasa .. normal ... n-ai cum sa-ti dezvolti abilitatile ..... si reflexele in trafic |
Re: Femeile la volan
intradevar .. e vorba si de km .. si experientza ... dar nu numai
cred ca e si faza ca trebuie sa iti fie in sange asa ceva nu ma laud ca nu sunt cine stie ce mare shofer, da mi-am luat permisu` in dec/ianuarie adica iarna .. si eu direct ma apuc sa merg pe zapada si cheata si toatea alea, in oras numai. dar oricum ... si ink nu am facut vre-un accident. |
Re: Femeile la volan
am impresia k unii sunt mai misogini decat e cazul...
nu uitati ca femeile sunt intotdeauna mai precaute, si din cauza asta conduc incet... intr-adevar, nu au spiritul de orientare la fel de dezvoltat ca si barbatii, si apreciaza mai greu distantele(de asta au si dificultati la parcarea laterala) dar, proportional vorbind, accidentele cauzate de femei sunt cu mult mai putine, si asta spune multe p.s.: aici a scris un tip exasperat de multe din soferitele din trafic, acelasi tip care stie insa sa le respecte si sa-si abtina injuraturile si gesturile obscene, precum si depasirile de macho cand pleaca de la semafor de langa o femeie |
Re: Femeile la volan
....ehheeeee ce bine zice aleks cu ultima parte ;).....
|
Re: Femeile la volan
ba am mers odata cu mama si merge super.sunt unii barbati mai prosti adik foarte prosti.mama e una dintre femei care stie sa conduca
|
Re: Femeile la volan
suport sa vad femei la volan... n am nici o treaba cu ele daca merg normal si nu se freaca ..... aaa nu suport sa vad TARFE la volan .... imi vine sa le opresc si sa le inchid cheile in masina .....
ps maama conduce de mai mult de 10 ani....... are in jur de 50000 km si face germania:P merge baba mea .. haleste km zici ca bea apa:D va imaginati ca dupa 50000 de km nu poate sa fie chiar pilaf |
Re: Femeile la volan
in 10 ani 50.000 km ... f putini
|
Re: Femeile la volan
femei la volan..=o adevarata bomba pe 4 roti...:)) multe accidente am vazut din cauza la femei.Intradevar sunt si unuele care conduc mai bine ca uni barbati...(cazuri rare):D da restu sunt praf:-P
|
Re: Femeile la volan
tuning boy ....... a condus in tot acest timp numai in bucuresti ... si nu in fiecare zi......mai conduce si martalogu de tata ...... oricum.... daca ai vede cum merge nu ai zice ca e femeie
|
Re: Femeile la volan
nu stiu frate...dar are de mai bine de 10 ani si abia 50.000 km ! inseamna ca e la volan chiar f rar ! adica sa inteleg ca daca mama ta avea o masina noua de cand avea carnetu putea sa o vanda acum si sa spuna " are 50.000 km " ... mai vad masini la an vechi si cu km putini ... la unele se umbla la altele nu ! in fine ... sa revenim la subiect ;)
|
Re: Femeile la volan
:lol: daca facea germania cu masina..pana acuma trebuia sa aiba kilometraju dat peste cap...:))):lol:
|
Re: Femeile la volan
a condus passat din 2003 pana acum 30000 km restu numai dacii... am zis in mare 50000 nu am stat sa calculcez dar conduce..... mai mult decat te astepti................ ps in ultimle 2 a facut 3 drumuri intors din germania 3*2500=7500 .... deci n a fost ceva exact
|
Re: Femeile la volan
mdea asa mai merge;)
|
Re: Femeile la volan
Quote:
multumiti?:D:lol::lol::lol: |
Re: Femeile la volan
Quote:
.....ok deci la faza cu nu suportzi tarfe la volan m`ai spart cu ce conduce o tarfa mai diferit decat o femeie obisnuita :rolleyes2 ;)...........apropo am eu si psycho o cunostinta barbat la vreo 20 si ceva de ani cu care imi este frik sa ma urc la volan am fost noi odata cu el si am crezut k nu mai ajungem sa mankam..... |
| All times are GMT +2. The time now is 15:44. |
- Copyright 2026 4Tuning