![]() |
Re: la multi ani MAIBUN_U !!!!!!!!!!!
PAI DISEARA CE CREZI CA FACE??????
Nici macar nu zice si el mersi ma baieti ca observati... rushine frate!!!!! De asta va trebui sa dai cate 2 beri fara alcool la terasa Berbecu :lol: :lol: |
Re: la multi ani MAIBUN_U !!!!!!!!!!!
Mare derptate ai hondarule!!!! la multi ani mapule sa ne traiesti
|
Re: la multi ani MAIBUN_U !!!!!!!!!!!
Sorry de intarzierea asa mare dar am fost mai mult plecat din Bucuresti si nu am mai avut cum sa vin sa ne vedem dar promit ca vinerea care vine ne vom vedea.
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:04. |
- Copyright 2026 4Tuning