Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Cielo ysm (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/196680-cielo-ysm.html)

RD-Woo 06-07-10 09:53

Re: Cielo ysm
 
Capota portbagajului iese belea...
in stil Do-Luck :twisted:

Aladin2 06-07-10 22:52

Re: Cielo ysm
 
siii..... de stalpul dupa ferentari nu spui nimic?

Sobolanu*Original 07-07-10 19:00

Re: Cielo ysm
 
arata-mi mie o masina care nu a fost lovita niciodata si dupa mai vb .;)

iviTe 07-07-10 19:59

Re: Cielo ysm
 
Quote:

Originally Posted by Aladin2 (Post 3498440)
siii..... de stalpul dupa ferentari nu spui nimic?

nu vad rostul acestui post ... si ce daca o fost trosnita :D

banzay 07-07-10 20:30

Re: Cielo ysm
 
Quote:

Originally Posted by Sobolanu*Original (Post 3500428)
arata-mi mie o masina care nu a fost lovita niciodata si dupa mai vb .;)

Eu stiu o gramada :) Apropo, stalpul era "de pe" ferentari nu "dupa" cum a scris colegul nu? Ce ti-e si cu lb. romana :rolleyes2

Cum zicea si ivite, ce daca a fost lovita? Imi place cum o sa iasa masina, mult bun gust! Dar nu imi plac barile deloc deloc :(

Spor la treaba!

PS: Mai am si eu o intrebare. Cam cat timp ai tinut masina pe bara? Cand se termina? :)

cristy_4speed 07-07-10 21:03

Re: Cielo ysm
 
ushor ushor prinde forme!!! bun aja!!!
dupa ce o termini cu vopsitu sa vi la mn cu ea sa o vad ...si sa iti trag un stiker:)) cate luni de munca si cati nervi a mancat masina asta!

Sobolanu*Original 08-07-10 18:32

Re: Cielo ysm
 
masina a stat pe bara 3 luni , si o sa fie gata in 2 saptamani vopsita cu fete tapitate etc .

Sobolanu*Original 08-07-10 20:03

Re: Cielo ysm
 
1 Attachment(s)
o fata de usa aflata in lucru .maine voi face poze la fetele de usa facute complet.

banzay 08-07-10 20:16

Re: Cielo ysm
 
Nu o lasa cu materialul asta... e cam urat. Cauta o imitatie de piele care pare fina. Ceva in genul materialului original, dar pe negru. Va fi mult mai frumos.

andi_cimpean 09-07-10 12:01

Re: Cielo ysm
 
Branhiile de pe bara faţă şi găurile alea din praguri nu îmi plac, în rest este chiar frumoasă.

cristy_4speed 09-07-10 19:56

Re: Cielo ysm
 
sobo sper ca nu lasi fetele alea asa imbracate in ***-ul de material ca ma ia capu
fale macar negre:P

Sobolanu*Original 09-07-10 20:02

Re: Cielo ysm
 
Apreciez sfaturile voastre multumesc ,inca o data pt aprecierii.


Materialul a fost ales cu cap de mine ,pentru a imbina tot interiorul cu tapiteria daca veti analiza detaliat interiorul ,materialul ales are toate nuantele.

Branhiile au fost montate suplimentar pentru ca imi place cum da cu tema lui Ysmail.

NXdev 10-07-10 00:14

Re: Cielo ysm
 
ce-mi place mult la cielo tau este culoarea si bara fata.si mie unu place materialul...cred ca piele au majoritatea pe tapiterie..

serban_pc 10-07-10 00:23

Re: Cielo ysm
 
La masina se lucreaza, asta este evident.
Ca nu este pe gustul tuturor mi se pare ceva foarte normal, proprietarului trebuie sa-i placa, nu noua care urmarim topicul.
Ai idei personale si asta apreciez pe linga munc ape care o depui, nu copiezi tot ce este in stg sau in dr ta, precum se face tuningul romanesc.

Bafta , am sa urmaresc pina la final acest proiect!

Sobolanu*Original 12-07-10 20:53

Re: Cielo ysm
 
17 Attachment(s)
POze cu Ysmail vopsit. maine revin cu poze pe lumina





ps am sa va bag si filmarea de la cabina cit a putut vopsitoru sa faca :D


All times are GMT +2. The time now is 20:36.

- Copyright 2026 4Tuning