Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Buzau (https://forum.4tuning.ro/192-buzau.html)
-   -   "I have a dream!" dar deocamdata nu posed decat asta: (https://forum.4tuning.ro/192-buzau/19535-have-dream-deocamdata-posed-decat.html)

sika cvmu 05-07-07 23:19

Re: "I have a dream!" dar deocamdata nu posed decat asta:
 
2 Attachment(s)
Berlina '99, nu am planuri prea mari... doar... :D

TzuTzu77 06-07-07 01:13

Re: "I have a dream!" dar deocamdata nu posed decat asta:
 
2 Attachment(s)
daca mai e cineva care inca nu stie, de marti sper k asta o sa fie a mea, s-o udam, si dupa incepe transformarea, de-tiganeala, si sper sa ajunga sa semene cat mai mult cu asta neagra:D

sika cvmu 06-07-07 11:35

Re: "I have a dream!" dar deocamdata nu posed decat asta:
 
Ce sa zic? Multa bafta Tzutzule!

siadimet 11-07-07 19:17

Re: "I have a dream!" dar deocamdata nu posed decat asta:
 
Quote:

Originally Posted by TzuTzu77 (Post 984356)
daca mai e cineva care inca nu stie, de marti sper k asta o sa fie a mea, s-o udam, si dupa incepe transformarea, de-tiganeala, si sper sa ajunga sa semene cat mai mult cu asta neagra:D

e suficient sa-i pui spoilere stock,sa-i schimbi suspensia,sa-i reconditionezi jantele si sa o vopsesti.si vei avea o masina frumoasa.

TzuTzu77 12-07-07 00:18

Re: "I have a dream!" dar deocamdata nu posed decat asta:
 
pai cam astea sunt planurile....plus multe altele...., cauciucuri p fata n-are (ies sarmele din ele), muzica, s-ai fac aeru sa mearga, si o gramada de detalii, mici dar importante. oricum, dupa o zi de mers cu ea, pot sa zic k-s multumit:D

adrian46 02-04-08 15:26

Re: "I have a dream!" dar deocamdata nu posed decat asta:
 
Quote:

Originally Posted by sika cvmu (Post 984139)
Berlina '99, nu am planuri prea mari... doar... :D

ce sa iti zic bafta dar sa nu ajunga ca aia:(

bz_22_fxf 03-04-08 08:56

3 Attachment(s)
buna ma numesc cosmin sunt nou pe aici :oops: si am avut o dacie break! acum mi-am luat propia mea pisicutza motor de 3500 cmc diesel 320 cp are tot in afara de bodykit motor si cutie de m3:D 0-100 in 7 sec si 0-200 in 141 eu zic ca este destul de bine;) sper sa fiu acceptat pe forumul vostru! cam asta a fost scurta mea prezentare! astept comentariile voastre! in viitorul apropiat vreau sa ii aduc multe inbunatatiri! si ei cat si celeilalte piscutze pe care o sa o iau peste 2 luni! 325i :D

f frumos opelul! este bn ca consuma putin cea ce nu pot zice de a mea si la scor are motorina imi vine sa imi bat nevasta :D tineo tot asa sa ti se indeplineasca visul asta iti doresc :D

Cipilica 03-04-08 21:25

Re: "I have a dream!" dar deocamdata nu posed decat asta:
 
Salutare la toata lumea. Posed si eu un mic ursulet 318 cu care am planuri mari dar cam greu cu finantele. Insa usor usor...........
Scuze de off......., dar: 22_fxf am unele intrebari pt tine?
1) ai schimbat motorul? (nu a fost pus motor de 3,5 diesel pe bmw pisicuta)
2)cam ce ai facut la el si cat ai investit sa scoti 320 cp? (cea mai puternik pisicuta are 321 cp- M3)
Bafta tuturor la tunat si la cat mai multe masini nervoase.

gigi galagie 08-04-08 15:07

Re: "I have a dream!" dar deocamdata nu posed decat asta:
 
2 Attachment(s)
salutare...
eu momentan posed un focus albastru....si visez la unu nou,daca se poate macar un ST,daca nu,un RS m ar multumi:lol:

W Y P 08-04-08 16:58

Re: "I have a dream!" dar deocamdata nu posed decat asta:
 
ce sa zic..bafta la toti sa vi se implineasca toate dorintele:X....eu din pacate nu posed nimic deoarece nu am 18 ani:(:(:(...de abea astept:D

gigi galagie 16-09-08 18:16

Re: "I have a dream!" dar deocamdata nu posed decat asta:
 
1 Attachment(s)
nu mai e focusu acum,e o balenusha:oops:

AnduGTR 20-04-09 16:50

Re: "I have a dream!" dar deocamdata nu posed decat asta:
 
2 Attachment(s)
Golf 3 (under construction).....n-am pretentii mari :lol: :D

E30_Power 12-08-09 04:26

Re: "I have a dream!" dar deocamdata nu posed decat asta:
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by bz_22_fxf (Post 1462704)
buna ma numesc cosmin sunt nou pe aici :oops: si am avut o dacie break! acum mi-am luat propia mea pisicutza motor de 3500 cmc diesel 320 cp are tot in afara de bodykit motor si cutie de m3:D 0-100 in 7 sec si 0-200 in 141 eu zic ca este destul de bine;) sper sa fiu acceptat pe forumul vostru! cam asta a fost scurta mea prezentare! astept comentariile voastre! in viitorul apropiat vreau sa ii aduc multe inbunatatiri! si ei cat si celeilalte piscutze pe care o sa o iau peste 2 luni! 325i :D

f frumos opelul! este bn ca consuma putin cea ce nu pot zice de a mea si la scor are motorina imi vine sa imi bat nevasta :D tineo tot asa sa ti se indeplineasca visul asta iti doresc :D

Scz de offtopic...Boss i-ai schimbat motorul:>??? :O:O:O Cand? unde? daca da de ce nu ai zis:P Ai surprize??? Vrei sa iesi in fortza? Cred ca prinde in 14,1 sec nu in 141 ca nu are cum:)).

Sica ai fost cel mai fair play, imi place visul tau si sa te ajute cel de sus sa realizezi ce ti-ai propus!

On topic: Deocamdata nu posed nimic si nici cu un Megane al tatalui meu nu ma pot lauda, asa ca astept sa fiu eu posesorul unei masini iar voua sa vi se indeplineasca toate visele! ....Ca tot veni vorba....:X

Sonny™ 16-08-09 16:06

Re: "I have a dream!" dar deocamdata nu posed decat asta:
 
Quote:

Originally Posted by sika cvmu (Post 984139)
Berlina '99, nu am planuri prea mari... doar... :D

sa speram ca ti se va indeplini visul sika, dar am auzit de la un spion de prin buzau ca vrei sa vinzi masina ?

Cozmescu-Alin 16-08-09 17:08

Re: "I have a dream!" dar deocamdata nu posed decat asta:
 
Spioni falsi,nu se vinde nimic:lol:

Daca doamne fereste se va intampla asta,va ajunge la mine:lol:


All times are GMT +2. The time now is 16:39.

- Copyright 2026 4Tuning