Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30 - urs carpatin (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/195145-e30-urs-carpatin.html)

Gyo*TDS 22-06-10 13:05

Re: e30 urs carpatin
 
Quote:

Originally Posted by rares22 (Post 3459758)
pai de ce sa il recarosez ca masina e inscrisa si asa ce am facut iau unu dea gata ?pe asta vreau sa mi-l fac eu cu mana mea

bafta cu ursu,rabdare si tutun sa fie :lol:
ce culoare il faci?:D

rares22 22-06-10 15:26

Re: e30 urs carpatin
 
Quote:

Originally Posted by Gyo*TDS (Post 3460530)
bafta cu ursu,rabdare si tutun sa fie :lol:
ce culoare il faci?:D

pai negru perlat m-am gandit :-P

rares22 22-06-10 15:55

Re: E30 - urs carpatin
 
10 Attachment(s)
si ceva poze de azi am mai lucrat un pic la el

EmyM6 22-06-10 17:20

Re: E30 - urs carpatin
 
acu sa vedem ce iese:P
bafta cu el..sper sa iasa ceva frumos

rares22 22-06-10 17:49

Re: E30 - urs carpatin
 
Quote:

Originally Posted by EmyM6 (Post 3461217)
acu sa vedem ce iese:P
bafta cu el..sper sa iasa ceva frumos

si eu sper sa iasa ceva frumos dar mai am de lucru la el la greu .ms pt incurajari

Gyo*TDS 22-06-10 19:15

Re: E30 - urs carpatin
 
Quote:

Originally Posted by rares22 (Post 3461276)
si eu sper sa iasa ceva frumos dar mai am de lucru la el la greu .ms pt incurajari

usor usor il faci tu,bani sa fie :lol:

rares22 22-06-10 21:16

Re: E30 - urs carpatin
 
Quote:

Originally Posted by Gyo*TDS (Post 3461460)
usor usor il faci tu,bani sa fie :lol:

da da bine zici bani sa fie numai ca nu prea sunt ne limitam la ce putem as avea multe in cap sa i fac akuma dar ma limitez la ce este necesar akuma sa o scot pe strada si dupaia incet incet

optimus 22-06-10 21:36

Re: E30 - urs carpatin
 
Suces ptr akizitie , bani sa fie cat mai multi ca ai sa vezi ce repede ii papa ursu.

INCA O DATA SUCES:lol:

rares22 23-06-10 10:21

Re: E30 - urs carpatin
 
Quote:

Originally Posted by optimus (Post 3461839)
Suces ptr akizitie , bani sa fie cat mai multi ca ai sa vezi ce repede ii papa ursu.

INCA O DATA SUCES:lol:

ms pt incurjari:-P

rares22 24-06-10 09:10

Re: E30 - urs carpatin
 
o sa iau o pauza pana miercuri ca am intrat in concediu si o sa revin cu noi poze

rares22 06-07-10 19:08

Re: E30 - urs carpatin
 
salutare voua am revenit de ieri cu lucru la us azi i-am dat fiuler maine mici retusuri am si pornito numai ca am nevoie de niste fise daca are cineva de vanzare si o bara fata revin cat de curand si cu ceva poze

316i 07-07-10 08:48

Re: E30 - urs carpatin
 
Daca vrei fise da-mi un semn...0721.259.522 / 0763.447.415

Tzzantaru 08-07-10 12:53

Re: E30 - urs carpatin
 
Quote:

Originally Posted by rares22 (Post 3497879)
salutare voua am revenit de ieri cu lucru la us azi i-am dat fiuler maine mici retusuri am si pornito numai ca am nevoie de niste fise daca are cineva de vanzare si o bara fata revin cat de curand si cu ceva poze

hai cu poz"n"ele alea odata , sa te sun si eu intr-o zi sa trec pe la voi pe acolo :D

NorbyHPF 08-07-10 15:58

Re: E30 - urs carpatin
 
nu ai nevoie de un eleron de m tehnik 2?am unul la vinzare..daca esti interesat....;)

urs_e30 08-07-10 16:21

Re: E30 - urs carpatin
 
salut ... mult succes cu acest proiect ;) ... speram sa vedem rezultatul final in cat mai scurt timp ... daca sunt si fonduri :P ... dak nu, nu ne grabim

ps: de ce ai ales mth 2 din fibra si nu din plastic


All times are GMT +2. The time now is 08:43.

- Copyright 2026 4Tuning