![]() |
la multzani shi lu frateto :D
|
la multi ani Gabi! :wink:
|
Multumesc, multumesc. Sunteti niste draguti. Daca-ti fi langa mine v-as http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/...oticons/10.gif.
Astept cadourile prin posta. Cine vrea sa trimita, sa-mi dea un mesaj privat pentru adresa :lol: |
:lol:
zi adresa... numa cam tarziu o sa ajunga :D |
La Multi Ani Gabi pt 1o! (cati ani, k mi-e lene sa ma uit)
|
tekno: glumeam :)
SHA: venerabila varsta de 19 anisori :D |
yo nuh....
aveam de gand sa itzi trimit un desenu original cu golfu 3... :mrgreen: |
tekno: poti sa-l trimiti si prin PM sau mail, ca nu ma supar :) Daca l-ai terminat, mailu' il stii :D
|
mkay...
da ma gandeam sa itzi trimit desenu pe hartie... :D cum vrei uh... |
1 Attachment(s)
Surpriza!
|
mai tarziu sau mai devreme sper ca e bine primit !la multi ani si din partea mea,habar nu aveam ca e ziua ta!Sper sa primesti cadou un stage 3 turbo si masina necesara pa care sa-l montezi!Tot ce iti doresti sa ti se indeplineasca!
|
Tnos: decat deloc, mai bine mai tarziu :)
Multumesc si tie :P |
Heineken Rullz !!!!! Mi se pare cea mai buna bere..bine..cand ies la terasa beau carlsberg de obicei..si cat despre sucuri prefer pepsi twist...:P
|
ba da parca era topic \"invitatzie la bere\" nu la \"poll bere\"of of.... :twisted:
|
ba da parca era topic \"invitatzie la bere\" nu la \"poll bere\"of of.... :twisted:
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:10. |
- Copyright 2026 4Tuning