Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Comunitatea globala 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning.html)
-   -   Invitatie/Intalnire la bere (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning/195-invitatie-intalnire-bere.html)

tekno 07-12-03 16:42

la multzani shi lu frateto :D

pimp_lex 07-12-03 17:42

la multi ani Gabi! :wink:

Gabi 07-12-03 18:51

Multumesc, multumesc. Sunteti niste draguti. Daca-ti fi langa mine v-as http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/...oticons/10.gif.
Astept cadourile prin posta. Cine vrea sa trimita, sa-mi dea un mesaj privat pentru adresa :lol:

tekno 08-12-03 13:10

:lol:
zi adresa...
numa cam tarziu o sa ajunga :D

b99sha 08-12-03 14:53

La Multi Ani Gabi pt 1o! (cati ani, k mi-e lene sa ma uit)

Gabi 08-12-03 18:38

tekno: glumeam :)

SHA: venerabila varsta de 19 anisori :D

tekno 08-12-03 22:05

yo nuh....
aveam de gand sa itzi trimit un desenu original cu golfu 3... :mrgreen:

Gabi 09-12-03 14:48

tekno: poti sa-l trimiti si prin PM sau mail, ca nu ma supar :) Daca l-ai terminat, mailu' il stii :D

tekno 09-12-03 21:27

mkay...
da ma gandeam sa itzi trimit desenu pe hartie... :D
cum vrei uh...

Amytal 09-12-03 22:55

1 Attachment(s)
Surpriza!

TNos 12-12-03 11:22

mai tarziu sau mai devreme sper ca e bine primit !la multi ani si din partea mea,habar nu aveam ca e ziua ta!Sper sa primesti cadou un stage 3 turbo si masina necesara pa care sa-l montezi!Tot ce iti doresti sa ti se indeplineasca!

Gabi 12-12-03 19:50

Tnos: decat deloc, mai bine mai tarziu :)

Multumesc si tie :P

FiReBuRn 23-12-03 17:25

Heineken Rullz !!!!! Mi se pare cea mai buna bere..bine..cand ies la terasa beau carlsberg de obicei..si cat despre sucuri prefer pepsi twist...:P

cioli17 17-01-04 20:36

ba da parca era topic \"invitatzie la bere\" nu la \"poll bere\"of of.... :twisted:

cioli17 17-01-04 20:36

ba da parca era topic \"invitatzie la bere\" nu la \"poll bere\"of of.... :twisted:


All times are GMT +2. The time now is 03:10.

- Copyright 2026 4Tuning