![]() |
Re: Electrica, electronica
Salut. Ma intereseaza un pret pentru : buton deschidere portbagaj in masina+deschidere din telecomanda stock a masinii , inchiderea usilor dupa o anume viteza,schimbarea luminilor in tot bordul , actionarea stergatoarelor in momentul stropirii , eventual daca poti impuls pentru geamurile electrice sa coboare si sa urce automat toate operatiunile pt Logan .Astept un pm.Merci
|
Re: Electrica, electronica
Nu te mai ocupi ? :))
|
Re: Electrica, electronica
Ba da se ocupa dar nu prea urmareste forumul in ultima vreme:) L-am trezit eu acum.
|
Re: Electrica, electronica
Multumesc canavaro si imi cer scuze celorlalti carora nu leam raspuns.
Munca inca mai indeplinesc, dovada vie si incontestabila fiind masina lu cannavaro, lui 60wanted, tomtomul si alte vedete:p |
Re: Electrica, electronica
prezent la datorie....respect iuliano:>:>:>....munca buna si sigura:>...recomand
|
Re: Electrica, electronica
Foarte multumit de munca prestata, angajati-l cu incredere, ieftin si bun....
|
Re: Electrica, electronica
Chiar nu doreste nimeni o masina mai unicat:p?
Se schimba iluminarea la orice masina, diagnoza la dacia logan, solenza, supernova. De asemenea se monteaza inchideri centralizate pentru orice masina, de asemenea si alarme. Montez subwoofer cu tot cu statie, fire trase bine fara probleme. Montez si boxe si mp3 playere, car kituri. Filtre sport sau tobe sport se accepta montajul la o suma modica. Totul se realizeaza la preturi de criza. |
Re: Electrica, electronica
poți sa schimbi led-urile (verzi) de la un Ford Focus 2 ?...demontatul îl asigur, eu tu doar sa faci...lipeala :D
|
Re: Electrica, electronica
Quote:
|
Re: Electrica, electronica
14 Attachment(s)
Updates:))
|
Re: Electrica, electronica
Pacat ca nu mai am Octavia. Spor la treaba in continuare si multi clienti
|
Re: Electrica, electronica
Multumesc Catalin dar ma descurc la orice masina. Mai greu dar nu deloc:d.
|
Re: Electrica, electronica
Cat costa montarea unei mufe AUX la un cd player?
|
Re: Electrica, electronica
Pe ce cd player?
|
Re: Electrica, electronica
vreau sa schimb luminatul din bord ptr un opel corsa c. cat ma costa la tine te rog? montaj si becuri (ceasurile si consola)
multumesc |
| All times are GMT +2. The time now is 21:55. |
- Copyright 2026 4Tuning