![]() |
Re: BMW Sinister 6
Foarte multa munca depusa pentru proiectul asta... 8)
|
Re: BMW Sinister 6
zici ca e masina lu batman ... :)
|
Re: BMW Sinister 6
Quote:
deci volan pana la urma nu are deloc ... e un fel de scroll ca la mousii aia logitech mari cu bila |
Re: BMW Sinister 6
interesant exercitiu de stilistica, dar rezultatul... ma lasa rece, sincer nu-mi place mai deloc...
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:28. |
- Copyright 2026 4Tuning